loading...

هدیه سرا

هدیه ای برای بهترین ها

نازنین بازدید : 48 یکشنبه 24 اسفند 1399 نظرات (0)

با نزدیک شدن به ایام نوروز و بهار ، داستان خانه متزلزل در خانواده های ایرانی شکوفا می شود. اولین جایی که مردم معمولاً برای تمیز کردن می روند دیوارها است. تمیز کردن دیوارها معمولاً کاری دشوار است و یکی از سخت ترین قسمت های خانه تکانی است.

در این مقاله اطلاعاتی در مورد اصول جابجایی دیوارهای داخلی خانه به شما داده می شود و شوینده هایی را به شما معرفی می کند که در این زمینه به شما کمک می کنند. این صفحه همچنین به شما آموزش می دهد که چگونه کاغذ دیواری را تمیز کنید و لکه های آن را پاک کنید. محسن رضایی ، یکی از فروشندگان با سابقه مواد شوینده در پایتخت ، به عنوان یک متخصص در این زمینه ما را همراهی می کند.

به طور کلی دیوارها را تمیز کنید

برای تمیز کردن دیوارها قبل از هر کاری باید روزنامه را روی زمین پهن کنید تا مواد شوینده و خاک بر روی فرش و زمین نریزد. به ۲ سطل ، مواد شوینده ، حوله ، حوله یا حوله خشک ، پارچه مرطوب و دستکش نیاز خواهید داشت. حتما از دستکش استفاده کنید تا محصول به دستان شما آسیب نرساند. گرد و غبار را با یک پارچه مرطوب از روی دیوار پاک کنید. هر از گاهی دستمال خود را بشویید تا گرد و غبار پاک شود. برخی از افراد این پودر را جدی نمی گیرند ، بنابراین در طول فرآیند شستشو باعث کثیف شدن دیواره ها می شوند. این کار را ادامه دهید تا دوده روی دیوار از بین برود. در آخر ، دیوارها را با حوله یا پارچه خشک کنید تا آب روی آنها نماند.

برای شوینده محلول درست کنید

قیمت بالای مواد شوینده در بازار و کیفیت پایین برخی از این محصولات ممکن است مانع از خرید آنها شود. می توانید شوینده خود را در خانه درست کنید. برای دیوارهای رنگ روغن ، به یک سطل آب ولرم نیاز دارید.

نصف قاشق غذاخوری مایع ظرفشویی و یک قاشق غذاخوری آمونیاک را اضافه کنید و خوب مخلوط کنید. سپس نصف فنجان بوراکس را به محلول خود اضافه کنید. بوراکس یک پودر سفید است که از بلورهای نرم و بی رنگ تشکیل شده و به راحتی در آب حل می شود. بوراکس در بیشتر شوینده ها استفاده می شود و در پاکسازی بسیار موثر است. بوراکس را می توانید از فروشگاه های مواد شیمیایی خریداری کنید. به این ترتیب شما یک محلول شوینده بسیار قوی ایجاد کرده اید که به شما کمک می کند دیوارهای رنگ روغن را تمیز کنید.

برای تمیز کردن دیوارهای کوچی از آب خالی استفاده کنید. شما فقط وقت خود را هدر داده اید ، زیرا با آب خالی نه تنها دوده روی دیوار تمیز نمی شود ، بلکه به این ترتیب دوده روی دیوار پخش می شود. محلول آب و جوش شیرین برای تمیز کردن این دیواره ها بسیار موثر است. با استفاده از این محلول ، دوده به راحتی از دیواره ها پاک می شود.

نحوه تمیز کردن لکه های روی دیوار

با لکه های روی دیوار به جنگ بروید

لکه های اتوماتیک و جادویی معمولاً آن لکه هایی هستند که پاک کردن آنها از دیوارها بسیار دشوار است. برای از بین بردن این لکه ها می توانید از الکل سفید استفاده کنید.

– پنبه را به الکل سفید آغشته کنید ، اما نه آنقدر که چکه کند و لکه دیگری روی دیوار ایجاد کند. پنبه آغشته به الکل را روی لکه قرار دهید تا جوهر پنبه را جذب کند. پنبه را به هیچ وجه لکه دار نکنید ، زیرا جوهر را روی دیوار پخش می کند.

برای تمیز كردن جای پاستیل ابتدا باید پاستیل ها را با یك قاشق پلاستیكی با دقت روی دیوار خراشیده و سپس روی یك پارچه مرطوب كمی جوش شیرین بریزید و پارچه را در امتداد خطوط بكشید. سپس خطوط را با یک اسفنج مرطوب پاک کنید تا کاملا تمیز شوند. در آخر ، دیوار را با یک پارچه مرطوب تمیز کنید.

کاغذ دیواری را نیز تمیز کنید

خوب ، امروزه دیوارهای بسیاری از خانه ها با تصاویر پس زمینه مختلف پوشانده شده است. برای تمیز کردن کاغذ دیواری باید اسفنج را با آب ولرم خیس کنید و سپس آن را روی کاغذ دیواری بمالید. سعی کنید آب کمتری مصرف کنید تا از کاغذ جلوگیری کنید.

– تصویر زمینه را از پایین به بالا تمیز کنید. اسفنج خیس شده را از پایین به آرامی بکشید تا کاغذ دیواری شما تمیز شود.

برای کاغذ دیواری ضخیم می توانید از محلول آب و صابون رقیق شده نیز استفاده کنید. در صورت نازک بودن کاغذ دیواری صابون توصیه نمی شود.

نازنین بازدید : 42 یکشنبه 24 اسفند 1399 نظرات (0)

بیشتر زنان تلاش می کنند ایده آل ترین مرد زندگی خود را پیدا کنند. مردی که شبیه شاهزاده افسانه ها است. و سالها بعد ، آنها هنوز مطمئن نیستند که مرد مورد نظرشان را دارند یا نه ، یعنی در واقع فکر می کنند به آنچه می خواستند نرسیده اند. بهتر است برای جلوگیری از سردرگمی ، خصوصیات واقعی یک شوهر خوب را بدانید. اگر شوهر شما بیش از مشخصات زیر داشته باشد ، شما بیش از ۹۹٪ زنان دیگر خوشبخت هستید!

 

او به شما احترام می گذارد

این ویژگی کاملاً واضح است ، اما اکثر زنان فراموش می کنند که احترام بخشی از ویژگی خوب همسرشان است. اگر به شوهر ، تصمیمات و زندگی او احترام می گذارید ، او باید به یکدیگر احترام بگذارد. او هرگز به شما توهین نمی کند ، شما را مسخره نمی کند و در ملا public عام حرکت نمی کند تا شما را شرمنده کند. شوهر شما به روش زندگی شما احترام می گذارد و هرگز دست خود را علیه شما بلند نمی کند.

 

او از تلاش های شما قدردانی می کند

بسیاری از مردان انتظار دارند که همسرانشان پس از یک روز کار متوجه شوند که روز سختی را پشت سر گذاشته اند و یا اکنون باید تنها بمانند یا همسرانشان از آنها مراقبت کنند. اما زنان نیز کار می کنند و حتی اگر خانه دار باشند ، باز هم کارهای زیادی در خانه دارند که به آنها پرداخت نمی شود. مرد ایده آل ارزش تلاش های همسرش را درک می کند و می داند که او همچنین تمام روز از خانه و فرزندان مراقبت می کند و صادقانه به شوهرش کمک می کند.

 

این مانع کار شما نمی شود

آنها هر دو مسئول مراقبت از فرزندان و مراقبت از خانواده هستند. بسیاری از مردان دوست دارند همسرانشان در خانه بمانند و کارهای خانه را انجام دهند ، اما اگر زنی دوست دارد از نظر اجتماعی فعال و مشغول باشد ، چرا یک شوهر خوب باید جلوی او را بگیرد؟ یک شوهر خوب حتی به همسر شاغل خود کمک می کند تا بار مسئولیت های خانواده را کاهش دهد.

 

عالیه

لیست صفاتی که یک فرد خوب نباید داشته باشد بی پایان است: او نباید مغرور باشد ، نباید خودخواه باشد ، نباید بدبین باشد ، دهانش بد نباشد ، لجباز و لجباز نباشد ، او تو نباید مغرور باشد ، او نباید بخیل باشد و … بنابراین اکنون دقیقاً برعکس این صفات را می گوییم: طبیعت و شخصیت یک شوهر خوب باید خوب باشد!

 

این از شما پشتیبانی می کند ، اما شما را محدود نمی کند

احساس تسلط و تملک توسط شوهر کسی ویژگی خوبی نیست. حامی بودن یک زن به قدری واضح و مشهور است که نیازی به توضیح ندارد و مرز بسیار مشخصی با محدودیت ها و تسلط دارد.

ویژگی‌های یک شوهر خوب

کودک مادربزرگ نیست

بله ، البته او با خانواده رابطه سالم و محترمانه ای دارد اما مستقل است و از مادر اجازه هیچ کاری را نمی خواهد. چگونه مردی که پس از مرد شدن و نه قوی و مستقل به دیگران اعتماد می کند ، می تواند همسر خوبی برای شما باشد؟

او با شما صادق است اما نه به گونه ای که شما را آزار دهد
صداقت و صراحت بهترین ویژگی است ، اما هیچ کس صداقت بی رحمانه را دوست ندارد. اگر چند پوند وزن اضافه کرده اید ، شوهر شما می تواند این را به دو روش بلند کند:

نازنین بازدید : 47 یکشنبه 24 اسفند 1399 نظرات (0)

در حالی که والدین برخی از صفات خود را از فرزندان خود به ارث می برند ، باید سعی کنند شخصیت خود را شکل دهند تا بتوانند به راحتی با محیط و افراد جامعه خود سازگار شوند و در زندگی روزمره خود دچار مشکلات اساسی نباشند. البته برای والدینی که دارای شخصیت متعادل اجتماعی هستند ، مهم است که کودک را از مراحل اولیه تولد خود آموزش دهد ، به طوری که در تمام مراحل زندگی از یک شخصیت انسانی و روانی متعادل برخوردار باشد. در این مقاله به مواردی اشاره می کنیم که می توانند در رشد و نمو شخصیت کودک تأثیر بگذارند ، امیدواریم مفید واقع شود.

شخصیت از دیدگاه روانشناسی به این ترتیب تعریف می شود؛ شخصیت ویژگی کلی انسان است ، بنابراین همه در هر سن و موقعیتی دارای شخصیت هستند. به گفته برخی روانشناسان ، این شخصیت از بدو تولد تا پایان زندگی شکل می گیرد و رشد می کند و به همین دلیل هرگز نمی توان از آن به عنوان یک حالت ثابت و تغییرناپذیر صحبت کرد ، عوامل زیادی برای رشد و تکامل شخصیت کودک وجود دارد. آنها م effectiveثر هستند و میزان تأثیر این عوامل به توانایی کودک در درک اهمیت این عوامل در رابطه با خودشان بستگی دارد. رشد شخصیت در کودک از ۲ سالگی آغاز می شود. در ماه های اول زندگی کودک ، رشد چشمگیر شخصیت وی چشمگیر است ، اگرچه این میزان رشد از کودکی به کودک دیگر متفاوت است.

کودک دارای شخصیت است

افراد ، چه جوان و چه پیر ، به خود و شخصیت خود علاقه مند هستند. او همیشه می خواهد توسط دیگران احترام گذاشته شود. شخصیت وی در خانه ، مدرسه یا اجتماع امن است. این علاقه به حفظ شخصیت در همه افراد جامعه مشاهده می شود. شخصیت بخشی از ذات هر فرد است و همه به آن پایبند هستند. هرگز نباید تصور کنیم که کودکان خردسال چنین چیزهایی را درک نمی کنند و به آنها توجه نمی کنند. بنابراین ، باید بپذیریم که فرزندان نیز به نوبه خود دارای منزلت ، احترام و شخصیت هستند و بزرگسالان ، به ویژه والدین ، ​​باید به این شخصیت احترام بگذارند. و در حضور دوست و همکلاسی او را رسوا نکنید و به او توهین نکنید و جرات او را نداشته باشید. اسلام شخصیت و احترام همه مسلمانان ، به ویژه کودکان را در قوانین خود حفظ کرده است. بسیاری از روایات اسلامی بر این نکته تأکید دارند که بزرگسالان به شخصیت کودکان احترام می گذارند و هر زمان که می توانید ، باید شخصیت کودکان را رشد داده و اوج دهید. بزرگسالان باید در رفتار با کودکان محتاط باشند و به احترام به شخصیت فرزندان خود احترام بگذارند و تحت عناوین مختلف مورد ضرب و شتم قرار نگیرند و باید اقدامات م effectiveثری برای حفظ تربیت و تحمل انجام دهند.

والدین الگو هستند

اگر پسری پدری متدین ، ​​متدین ، ​​متفکر و اجتماعی داشته باشد و اگر متوجه شود که همه به خاطر موقعیت والا و فضایل اخلاقی که در پدرش پیدا می شود به او احترام می گذارند ، بدون شک سعی می کند مانند پدرش باشد. دختران یکسان هستند. آنها از بسیاری از کارهای مادرشان تقلید می کنند و مادری که از شخصیت رشد یافته ای برخوردار است و دخترش نیز شخصی مانند او خواهد بود. البته تأثیری که محیط و وراثت در رشد شخصیت دارد نباید فراموش شود. تجربه نشان می دهد کودکی که والدین او بسیار مهربان ، دوست داشتنی ، متدین و مورد احترام جامعه هستند. وقتی در یک محیط بد و نامناسب بزرگ می شوند ، تمام خصوصیات خوب خود را فراموش می کنند و در عوض آنچه را که از دیگران آموخته اند در زندگی خود به کار می گیرند. توجه به این نکته مهم است که کودک در سنین پایین و تا مراحل رشد و تکامل شخصیت همچنان از والدین و معلمان خود به عنوان الگو برای اقدامات خود استفاده خواهد کرد.

چگونه کودک را با شخصیت بارور کنیم

بسیاری از والدین دائماً می پرسند که چگونه با کودک رفتار صحیحی داشته باشیم تا شخصیت در او رشد مثبتی پیدا کند. در اینجا مواردی داریم که از احادیث ائمه و سخنان روانشناسان الهام گرفته شده است. ما برای موفقیت در رشد مناسب شخصیت فرزندان خود ، با تکیه بر مکتب پربار اسلام ، لیستی تهیه می کنیم.

چه کاری باید انجام دهیم؟

توجهچگونه کودکانی با شخصیت تربیت کنیم؟

اساسی ترین و پربارترین راه برای رشد شخصیت کودک و استقلال فکری و اعتماد به نفس در زندگی احترام به اوست. از همان لحظه تولد کودک ، با اولین محیط اجتماعی یعنی خانواده روبرو می شود. وی به تدریج با اعضای این جامعه ، یعنی با پدر و مادر ، خواهر و برادرش آشنا شد. اگر کودک از همان ابتدا احساس کند که در این محیط کوچک اجتماعی به مردم احترام گذاشته می شود ، هیچ توهین ، تحقیر و جسارت وجود ندارد ، بزرگتر به جوانتر احترام می گذارد ، و کوچکتر – بزرگتر. حداقل علاوه بر درک اهمیت احترام ، به طور خودکار به شخصی قابل احترام و دوست

https://today-news.ir/چگونه-کودکانی-با-شخصیت-تربیت-کنیم؟/

نازنین بازدید : 48 سه شنبه 19 اسفند 1399 نظرات (0)

ساعات آخر روز اول تعطیل است اما شما خسته و ناراحت هستید. صدای خانواده دور سرتان می پیچد. شما می خواهید همه از خانه خارج شوند و شما تنها باشید و چندین ساعت صدایی را نشنید. شاید در این فاصله خودتان بیرون بروید تا کمی آرام شوید. فکر می کنید فردا چه خواهید کرد؟ فردا که از صبح تعطیل است و اگر اوضاع به همین منوال باشد چه بهتر که روز کار را زودتر شروع کنید و زندگی خود را از سر بگیرید.

 

دلیل همه اینها این است که شما تعطیلات یا چند روز تعطیلات خود را به درستی برنامه ریزی نکرده اید. شما منتظر برنامه ریزی با خانواده خود بودید ، اما اکنون فقط یک مهمانی می گذرانید یا یک روز بدون برنامه را برنامه ریزی می کنید. همه اینها منجر به گیجی و خستگی ذهنی و جسمی خواهد شد. در اینجا چند نکته برای کمک به شما در استفاده حداکثر از تعطیلات و بازیابی انرژی خود آورده شده است. این مقاله را با دقت بخوانید تا بفهمید برای تعطیلات خوب باید چه کاری انجام دهید.

 

روز بسته است اما شما از کارهای عادی که در طول هفته انجام داده اید چشم پوشی نمی کنید! به این ترتیب شما هفته قبل را با هفته بعد متصل می کنید. ممکن است خودتان متوجه این موضوع نشوید ، اما تمدید هفته با تکرار کارهای تعطیلات هفتگی باعث خستگی جسم و روح می شود. در روزهای تعطیل باید بعضی کارها و بعضی کارها را انجام دهید.

 

این چیزها ممنوع است

 

بررسی پیام ها ممنوع است

در روزهای تعطیل ، از بررسی ایمیل ها ، اخبار ، بررسی پیام های تجاری و غیره خودداری کنید. اگر این کار را فقط برای صبحانه انجام می دهید ، در روز تعطیل از آن صرف نظر کنید.

 

ساعت کاری ممنوع

این یک روز تعطیل برای ورزش و سرگرمی و جلسات کاملاً سرگرم کننده است. بنابراین هیچ جلسه ای را برای تعطیلات موکول نکنید.

در روز تعطیل چه کارهایی بکنیم و چه کارهایی نکنیم؟

هیچ غذایی وجود ندارد

حتی اگر تنها هستید و در طول هفته نمی توانید صبر کنید تا غذا بپزید ، یک روز آن را نخورید.

 

حرف نزن

بهتر است تلفن همراه خود را کاملاً خاموش کنید یا فقط به پیام ها و تماس های خراب پاسخ دهید. حتی در مکالمات شغلی درگیر نشوید. زیرا به سرعت شما را غرق خواهد کرد.

نازنین بازدید : 56 سه شنبه 19 اسفند 1399 نظرات (0)

پورتال نازوب ، دانش آموزان عزیز ، تا زمانی که روش های اساسی تدریس را بدانید ، هرگز موفق نخواهید شد ، با خواندن این بخش ، ابتدایی ترین روش های آموزش را فرا خواهید گرفت

 

شاید ما تاکنون روش های مختلف آموزشی را امتحان کرده ایم که گاهی به درد ما می خورد و گاهی هم جواب نمی دهد. پیشنهاد می کنیم روش زیر را امتحان کنید. روش م effectiveثر برای درک بهتر و حفظ بهتر مفاهیم و اطلاعات کلیدی ، روش PQRST است که در فارسی به آن روش “پس از خبر” می گویند.

نام این روش از اولین حرف نام هر یک از پنج مرحله یادگیری متن آمده است. در این مقاله ، پنج مرحله از این روش را توضیح دادیم و روشهای یادگیری دیگری را نیز پیشنهاد دادیم.

۱٫ بررسی اجمالی
در اولین قدم ، باید فصل خاص کتاب را به طور کلی مرور کنید تا با مباحث کلی بحث شده در آن آشنا شوید. برای انجام این کار ، به لیست و عناوین بخشها و تصاویر و نمودارهای مختلف نگاه کنید و در آخر خلاصه فصل را با دقت بخوانید. این مرحله به شما یک نمای کلی از مطالب فصل و سازماندهی آن می دهد.

 

۲- تست
قبل از خواندن مطالب هر بخش ، ابتدا عناوین این بخش را بخوانید (اصلی و زیرعنوان). سپس ، هنگام خواندن هر بخش ، به عناوین مهم یک یا چند س thatال نگاه کنید که بعداً باید پاسخ دهید.

 

۳- خواندن
در این مرحله ، تمام مطالب را بخوانید و سعی کنید به س questionsالات مطرح شده در مرحله قبل پاسخ دهید. زیر قسمتهای مهم یک خط بکشید.

روش های اصولی و آسان درس خواندن

۴- خودخوانی
پس از خواندن هر فصل ، سعی کنید نکات مهم این بخش را بخاطر بسپارید و اطلاعات را به خاطر بسپارید. اگر تنها هستید ، آنچه آموخته اید بگویید؛ سپس متن کتاب را با هم ترکیب کنید تا مطمئن شوید به درستی به خاطر می آورید. این به شما کمک می کند ذهن خود را منظم کنید.

 

۵- تست
پس از خواندن مطالب فصل ، باید مطالب را آزمایش و مرور کنید. اولین معاینه سر باید بلافاصله پس از خواندن انجام شود.

همانطور که یاد می گیرید ، به هدف نهایی خود از یادگیری فکر کنید.

روش های تحقیق مناسب دارای چندین مزیت است:
* آموزش را افزایش می دهد.
* زمان آموزش را کاهش می دهد.

* زمان ذخیره سازی مطالب در حافظه را افزایش می دهد.

نازنین بازدید : 54 سه شنبه 19 اسفند 1399 نظرات (0)

تکنیک های خرید گلدان

در خرید گلدان های مناسب مشکل دارید. می توانید از نکات موجود در این مقاله کمک بگیرید. قابلمه های سرامیکی جدیدترین ، مدرن ترین و بهترین نوع ظروف آشپزخانه هستند.

 

به گزارش تالاب: دیگ اصلی ترین ابزار پخت و پز است و وقتی خانم ها خرید می کنند با انواع مختلفی روبرو می شوند. با ما همراه باشید تا بفهمید کدام غذا برای پخت و پز مناسب تر است.

 

کدام قابلمه برای پخت و پز مناسب تر است؟
میزبانان هنگام خرید گلدان و ماهی تابه بهتر می دانند ، فروشندگان انواع ظروف را از انواع مختلف در مقابل چشمان ما قرار می دهند. اینکه کدام غذای سالم بخریم و غذایمان را به بهترین شکل آماده کنیم ، یک تصمیم بسیار دشوار اما ممکن است.

 

• گلدان های تفلون در مقایسه با گلدان های استیل ، آلومینیوم و قابل قبول انتخاب مطمئنی نیستند ، زیرا معمولاً در تهیه ظروف تفلون از کادمیوم که یک فلز سنگین است استفاده می شود. به آهستگی وارد غذا می شود و خطر سرطان ، کوتاهی قد و ضایعات پوستی را افزایش می دهد.

 

• گلدان های چدنی عمر طولانی دارند. این ظروف برای پخت طولانی ، دمای متوسط ​​تا زیاد مناسب هستند و اگر فاقد آلومینیوم باشند گزینه مناسبی برای پخت و پز هستند. این نوع قابلمه گرما را به طور یکنواخت نشان می دهد و به دلیل مقاومت در برابر دمای بالا برای سرخ کردن ، پخت و پز یا حتی قرار دادن در فر بسیار مناسب است.

 

• قابلمه های استیل از همه قابلمه ها قوی ترند زیرا زنگ نمی زنند و هیچ واکنشی به غذا نشان نمی دهند اما یک مشکل بزرگ دارند. اینکه مستقیماً گرما را منتقل می کند. یعنی وقتی ظرف فولادی در گرما قرار می گیرد ، غذا به سرعت در آن می سوزد. قابلمه های استیل بهترین گزینه برای پخت انواع خورشت ها و غذاهای آبدار است.

 

• قابلمه های سرامیکی جدیدترین ، مدرن ترین و بهترین نوع ظروف آشپزخانه هستند که به شرط کاملاً محکم و بدون خراش و خراش قابل استفاده و بدون نگرانی هستند.

 

• گلدان های آلومینیومی برای سلامتی انسان مضر هستند. ذخیره مواد غذایی اسیدی یا شور در ظروف آلومینیومی یا پختن مواد غذایی در این ظروف باعث می شود که آلومینیوم از ظرف خارج شده و وارد غذا شود. یبوست ، سوi هاضمه ، پوکی استخوان و بیماری آلزایمر مهمترین عوارض جانبی آلومینیوم هستند.

 

• ظروف مسی به خوبی و یکنواخت گرما را نشان می دهند و معمولاً برای تهیه مربا استفاده می شود.

نازنین بازدید : 46 چهارشنبه 13 اسفند 1399 نظرات (0)

خیلی پیش می آید که کاربران فقط بخاطر یک شک یا سوالی که دارند از خرید کردن محصول یا خدمات شما خوداری می کنند. شما برای رفع این مشکل می توانید از یک افزونه چت زنده وردپرس استفاده کنید. تا با پشتیبانی آنلاین علاوه بر جلب اعتماد و تعامل بیشتر کاربران، به شک و سوالات آنها پاسخ دهید تا خرید را انجام دهند.

 

بهترین افزونه های چت آنلاین وردپرس

در این مقاله ما 11 بهترین افزونه چت زنده وردپرس را به شما معرفی می کنیم، تا به دلخواه پس از کسب اطلاعات در مورد همه آنها در انتها یکی را در سایت خود نصب نمایید.  اگر مبتدی هستید و با نحوه نصب افزونه ها آشنا نیستید آموزش نصب افزونه وردپرس را ببینید.

 

1. افزونه Tawk.To Live Chat

افزونه Tawk.To Live Chat

افزونه گفتگوی زنده Tawk.To محبوبیت بالایی در بین کاربران دارد و در مخزن وردپرس تعداد نصب بالایی را به ثبت رسانده است. با این افزونه چت زنده می توانید بر بازدیدکنندگان سایت خود نظارت و از آنها پشتیبانی کنید. این افزونه اطلاعات و امکانات بسیار خوبی از جمله نحوه ورود خریداران احتمالی، ارائه پیشنهاد به کاربران و … را در اختیار شما قرار می دهد. این افزونه چت آنلاین وردپرس با تمام امکاناتی که دارد رایگان است!

 

2. افزونه WP Flat Visual Chat

افزونه WP Flat Visual Chat

افزونه WP Flat Visual Chat برای وب سایتهایی که دارای محتوا ، محصولات و یا خدمات زیادی هستند و می توانند برای بازدید کنندگان گیج کننده باشند ایده آل است. ویژوال چت یکی از معدود افزونه های چت زنده است که به شما امکان می دهد تا مشتریان را به صورت بصری به مقصد مورد نظر خود در وب سایت خود هدایت کنید.

 

این افزونه امکانات فراتر از انتظارت را برای پشتیبانی آنلاین از مشتریان به شما ارائه می دهد. علاوه بر داشتن قابلیت های قدرتمند، استفاده از آن بسیار آسان است و به راحتی می توانید تمام جنبه های این افزونه را کنترل کنید.

 

از سایر ویژگی های چشمگیر ارائه شده توسط این افزونه فارسی پشتیبانی آنلاین برای وردپرس می توان گزینه های انتقال فایل، امکان شروع مکالمه توسط شما، انتقال مکالمه و … اشاره کرد.

 

3. افزونه WP Live Chat Support

افزونه WP Live Chat Support

WP Live Chat Support صریحاً برای مشاغل كوچك در نظر گرفته شده است تا به آنها كمك كند با مشتریان خود در تماس باشند و به آنها در خرید كمك كنند. چشمگیر ترین ویژگی هایی که با این افزونه چت آنلاین به دست می آورید، گزینه ممنوع کردن آدرس های IP خاص از چت، امکان اضافه کردن نظرسنجی ها به جعبه چت، پشتیبانی از GIF و… را می توان نام برد.

 

در قسمت سفارشی سازی افزونه، به 6 پوسته از پیش تعریف شده و امکان تنظیم با تنوع رنگ های مختلف دسترسی پیدا می کنید که به شما کمک می کند تا رابط های مناسب جعبه چت را با توجه به رنگ بندی سایت خود تنظیم کنید.

 

4. افزونه Tidio Live Chat

افزونه Tidio Live Chat

افزونه Tidio Live Chat برای کاربرانی طراحی شده است که به دنبال تنظیم آسان سیستم چت پشتیانی در وب سایت خود هستند. این افزونه در درجه اول برای مشاغل تازه کار وارد بازار شد تا به آنها کمک کند با مشتریان خود ارتباط برقرار کنند. جدا از اینکه افزونه به شما در حل سوالات مشتری به صورت آنلاین کمک می کند، به شما امکان می دهد بازدیدکنندگان را ردیابی کنید. این افزونه با اپلیکیشن های موبایل به شما کمک می کند با تلفن همراه خود همیشه در همه جا پشتیبان مشتریان باشید.

 

این افزونه چت زنده وردپرس از چندین طرح رنگی و گزینه های طراحی برای اهداف شخصی سازی پشتیبانی می کند. و از مهم ترین ویژگی های آن، می توان پشتیبانی از 183 زبان دنیا از جمله زبان فارسی نام برد.

 

5. افزونه Zendesk Chat

افزونه Zendesk Chat

Zendesk یکی دیگر از ارائه دهنده خدمات چت زنده محبوب وردپرس است. شما به راحتی می توانید با نصب افزونه، سرویس آنها را در وب سایت خود ادغام کنید.این افزونه به صورت رایگان و پریموم ارائه می شود. در نسخه رایگان بسیاری از ویژگی های لازم را دریافت خواهید کرد، اما به صورت همزمان فقط به یک چت فعال محدود خواهید شد.

 

این افزونه همچنین ویژگی های مفیدی مانند آنالیز کاربر ، گزارش های چت ، رونوشت های ایمیل و غیره را ارائه می دهد و علاوه برا آنها این افزونه هم از زبان فارسی پشتیبانی می کند.

 

6. افزونه JivoChat Live Chat

افزونه JivoChat Live Chat

افزونه JivoChat برای وردپرس خود را به عنوان یک برنامه ارتباطی قدرتمند بیش از یک افزونه معمولی گفتگو و پشتیبانی آنلاین توصیف می کند. این افزونه دارای ویژگی های قدرتمند و زیبایی است که به شما کمک می کند تا با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید، مشکلات آنها را برطرف کنید و در نهایت اقدام به فروش کنید.

 

از ویژگی های قابل توجه این افزونه می توان به ردیابی بازدیدکننده در زمان واقعی، عملکرد تماس فوری اشاره کرد تا کاربران بتوانند به جای تایپ و گفتگو ، گزینه مکالمه و گفتگو را انتخاب کنند. همچنین یک مترجم خودکار داخلی نیز وجود دارد که شما بدون توجه به زبان می توانید با مشتریان صحبت کنید.

 

 7. افزونه REVE Chat

افزونه REVE Chat

Reve Chat یک سرویس چت زنده مبتنی بر چند کانال برای وردپرس است. نصب و راه اندازی این افزونه بسیار ساده است و در عین حال خدمات قدرتمندی را به شما ارائه می دهد.

 

این افزونه چت با مشتری به شما کمک می کند تا کاربران خود را از طریق کانال های مختلف پشتیبانی کنید، همچنین به طور غیر مستقیم به ترافیک کمک کرده و حاشیه فروش شما را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد.

 

شما می توانید با استفاده از جعبه چت زنده وب سایت که با نصب افزونه ادغام می شود، و همچنین از طریق چت صوتی / تصویری و حتی برنامه های تلفن همراه ، با مشتری خود در تماس باشید. جدا از همه این ها افزونه با قابلیت ردیابی بازدیدکننده به صورت زنده و همچنین ویژگی هایی از قبیل اشتراک گذاری صفحه، تجزیه و تحلیل بازدیدکنندگان، پاپ آپ و … به شما کمک می کند پشتیبانی قدرتمند را ارائه دهید.

 

 8. افزونه Drift

افزونه چت زنده Drift

با Drift ، شما قادر خواهید بود تا در کمترین زمان، یک جعبه چت زنده در وب سایت وردپرس خود تنظیم کنید. استفاده از این افزونه پشتیبانی آنلاین بسیار ساده است و با ویژگی های مفید خود مانند هشدار دادن به تیم شما در هنگام ارسال پیام توسط مشتریان کمک می کند در کمترین زمان پاسخ آنها را بدهید و درآمد سایت خود را افزایش دهید.

 

سایر ویژگی ها شامل حالت آفلاین برای مواقعی است که تیم پشتیبانی شما در دسترس نیست. همچنین می توانید آدرس ایمیل کاربر را دریافت کنید تا پس از آنلاین شدن جواب کاربر را بدهید. مهم تر از همه اینها یک ویژگی فوق العاده دارد که به شما امکان می دهد برای صفحات خاص و موردنظر خود قوانینی را برای چت تنظیم کنید

نازنین بازدید : 57 چهارشنبه 13 اسفند 1399 نظرات (0)

در چند سال اخیر فرش های ماشینی را به دو دسته فرش های فانتزی و کلاسیک تقسیم بندی میکنند. فرش های فانتزی به دلیل تنوع رنگ ، جنس، حمل راحت و قیمت های بسیار مناسب و به صرفه، که مزیت های بسیار قابل توجهی نسبت به دیگر فرش های ماشینی هستند در چندین سال اخیربیشتر موردپسند عام قرار گرفته اند. و به دلیل همین تنوع فراوان، راحت تر میتوان آنهارا بادیگر اثاثیه منزل هماهنگ کرد. 


 


با به بازار آمدن فرش های فانتزی مدرن آن هم با تنوع عظیم طرح و رنگی،امروزه شاهد آن هستیم که کاربرد این دسته از فرش های ماشینی بسیار گسترده تر شده چرا که فرش های مدرن فانتزی از نظر نوع مکان هم دارای تنوع هستند و به واسطه همین تنوع، افراد به دنبال استفاده از آن در مکان و محیطی مشخص و اختصاصی هستند مثلا: فرش فانتزی اشپزخانه ، فرش فانتزی اتاق خواب که خودش شامل مواردی از جمله فرش فانتزی اتاق خواب کودک ، فرش فانتزی اتاق خواب دخترانه یا پسرانه  فرش فانتزی اتاق خواب عروس ، فرش فانتزی اتاق خواب نوجوان ، فرش راهرو فانتزی و … . مردم امروزه به  دنبال این هستند  از فرشی با طرح و نگار متناسب با آن محیط استفاده کنند. چه محصولی بهتر از فرش های مدرن فانتزی که میتواند نیاز این دسته از افراد را یه خوبی تامین کند.


 


 


 


انواع فرش های فانتزی مدرن از نظر نوع الیاف به کار رفته در آن:

 


فرش فانتزی نیمه دستباف:

این دسته از فرش های مدرن با دستگاه تولید میشوند ولی در بافت آنها هم از الیاف پشم استفاده میشود وهم از الیاف مصنوعی .که رنج قیمتی آنها از دسته سوم بیشترو نسبت به دسته دوم یعنی فرش فانتزی تمام دست بافت نیز کمتر است.


 


فرش فانتزی تمام دستباف:

این مدل فرش ها دقیقا همان طرح و نقش بقیه فرش های فانتزی را دارند ولی جنس به کار رفته در آنها بسیار مرغوب و از الیاف طبیعی است. و نسبت به دیگر مدل فرش های فانتزی قیمت بالاتری دارند. و تفاوتی که با دیگر فرش ها دارند این است که نسبتا درشت بافت هستند. ( هرچه فرش ریزبافت تر باشد جلوه، زیبایی و ظرافت بیشتری دارد)


 


 


 


 فرش فانتزی ماشینی با الیاف مصنوعی:

دسته سوم فرش های فانتزی که تمامی محصولات معرفی این مقاله از این نوع هستند. 


ویژگی فرش های فانتزی ماشینی:


جنس الیاف به کار رفته در فرش های ماشینی فانتزی از الیاف کاملا مصنوعی است که نسبت به دیگر الیاف فرش های ماشینی نظیر آکریلیک از کیفیت و مرغوبیت کمتری برخوردارند.

از نظر کیفیت و مرغوبیت در رده متوسط هستند.

از ارزان ترین فرش های ماشینی بازار هستند.

نسبت به دیگر فرش های ماشینی از تراکم و شانه کم تری برخوردارند.

 خرید این دسته از  فرش فانتزی هم بسیار اسان است چرا که به دلیل سبکی و حمل اسان آن  به راحتی میتوان بدون صرف وقت در خیابان های شلوغ و پرترافیک کاملا آنلاین و به صورت اینترنتی اقدام به خرید فرش فانتزی مورد نظر خود  کنید.

نکته: راهنمای خرید این مقاله هم  دقیقا در ارتباط با این دسته از فرش های فانتزی است.


 


فرش های ماشینی ساوین نیز دسته ای دیگراز فرش های ماشینی با الیاف مصنوعی هستند که دقیقا مانند فرش های فانتزی از تنوع طرحی و رنگی چشم گیری برخوردارند که میتوانید آن مقاله را هم مطالعه کنید.

۱۲مدل از پرطرفدارترین فرش ماشینی ساوین


 


مزیت فرش های فانتزی مدرن:

۱- فرش های فانتزی به دلیل اینکه در بافت آنها از الیاف پروپیلن به کار میرود معمولا فاقد پرز هستند.


۲- فرش های فانتزی مدرن به دلیل قیمت مناسب تر وتنوع طرح و رنگی زیادی که نسبت به دیگر فرش های ماشینی کلاسیک دارند  بیشتر مورد پسند افراد هستند.


۳- بسته به جنس فرش های فانتزی و نخ مورد استفاده در آن نسبت به رطوبت و حرارت مقاومند ( همه فرش های فانتزی این ویژیگی را ندارند)


۴- سبک هستند و حمل و نقل آنها بسایر کار راحتی است.


۵- قابل شستوشو


۵- فاقد ریشه در حاشیه فرش: از نظر بنده این مورد را هم میتوان یک مزیت  و هم میتوان یک عیب دانست. چرا که فرش هایی که دارای ریشه هستند معمولا مشکلات فراوانی در طول زمان برای ریشه ها رخ میدهد و گاها هزینه های زیادی را به صاحبین فرش تحمیل میکند که نداشتن ریشه برای این دسته از فرش های یک مزیت است. اما خود ریشه در حاشیه فرش زیبایی و جلوه خاصی به فرش میدهد که گاهی با تزیین این ریشه ها زیبایی دوچندانی به فرش می افزاید و این نداشتن ریشه برای این دسته از فرش ها یک نقطه ضعف به شمار میرود.


معایب فرش های فانتزی مدرن:

فرش های فانتزی از نظر جنس الیاف با فرش های ماشینی کلاسیک و فرش های دستباف به هیچ عنوان قابل مقایسه نیستند چرا که الیافی که در بافت فرش های فانتزی میان رده و ارزان قیمت(فرش های فانتزی ماشینی با الیاف مصنوعی) مورد استفاده قرار میگیرد  معمولا از جنس الیاف پروپلین و پلی استر است که این الیاف معمولا عمر کوتاهی دارند و به خاطر ظرافت زیاد الیاف آن آسیب پذیرتر است. عیب دیگری که که معمولا فرش های فانتزی مدرن دارند میزان تراکم پایین انها است و بهتر است که فرش را در مکان های کم رفت و آمد استفاده کنید.


 


 


 


فرش های فانتزی در مدل و  اشکال هندسی متفاوتی ارائه میشوند که میتوان به فرش فانتزی گرد ، لوزی، مربع ، چند گوش و … اشاره کرد. و همین تنوع شکلی باعث کاربرد فراوان  این مدل فرش های مدرن امروزی در حال پذیرایی، اتاق خواب ها از جمله اتاق خواب کودک و اتاق خواب عروس ، راهروها ، هتل ها و ادارجات و … شده است.


 


در این مقاله ما همه چیز را برای شما آماده کرده ایم فقط کافی است انتخاب کنید

 


در این مقاله ما به ویژیگی ها ، مشخصات فنی ، نقاط قوت ، نقاط ضعف و امتیازی که کاربران به هر محصول داده اند به دقت پرداخته ایم و همه چیز را به صورت جداگانه و تفکیک شده آماده کرده ایم  تا شما ابتدا همه ی این موارد را برسی کنید سپس با دست پر و اطلاعات کامل و جامع  برای خرید فرش فانتزی مورد نظر خود اقدام کنید. 


در حقیقت ما با ارائه این مقاله سعی کرده ایم که به شما کمک کنیم که در کمترین زمان ولی با دانش و آگاهی کافی اقدام به خرید محصول مورد نظر خود کنید و دیگر نیاز نباشد ساعت ها زمان بگزارید و به مقایسه محصولات بپردازید.


 


تمام محصولاتی که معرفی کرده ایم همگی در یک رنج قیمت و کیفیت هستند و در نقاط قوت و ضعف بسیار به یکدیگر نزدیک اند.

 

کاربرد فرش های فانتزی :

 امروزه ، با تغییر اندازه و ظاهر ساختمانها و محل زندگی افراد ، شاهد این هستیم که افراد برای پر کردن کف محل زندگی خود از فرشهایی که با طراحی مدرن منزلشان متناسب باشد استفاده می کنند.امروزه فرش های فانتزی علاوه بر اینکه یکی از فرش های مورداستفاده در اتاق پذیرایی هستند از فرش فانتزی به عنوان فرشی مناسب در اتاق خواب ، آشپزخانه ، اتاق کودک و راهرو استفاده میشود.


 


این دسته از فرش ها همان طور که از اسمشان معلوم است فانتزی هستند یعنی از مدل ها ، رنگ ها و نقشه های متنوعی تشکیل شده اند و به دلیل رنگ بندی شادی که دارند با دکوراسیون خانه و محیط های دیگر همخوانی زیبایی دارند. خب همین  تنوع رنگی فراوان باعث شده است که متناسب با محیط خود و با بهریگیری از روان شناسسی رنگ های محیطی ارام برای خود و خانواده فراهم کنیم.


 


نکته قابل توجه در ارتباط با این دسته از فرش های مدرن امروزی این است که نسبت به فرش های ماشینی کلاسیک و دستباف از تراکم بسیار کمتری برخوردارند که توصیه میشود از آنها در مکان های کم رفت و آمد استفاده کنید.


 


 


آیا فرش های فانتزی را میتوان شست؟

سوالی که اکثر افرادی که تصمیم به خرید فرش های فانتزی دارند این است که آیا میتوان فرش های فانتزی را شست؟ یا اگر فرش های فانتزی را بشوییم به آن آسیبی وارد نمیشود؟همان طور که گفتیم فرش های مدرن فانتزی به سه دسته فرش فانتزی ماشینی  ، فرش فانتزی نیمه دستباف ، فرش فانتزی تمام دستباف که جنس الیاف هرکدام با یکدیگر فرق دارد تقسیم میشوند و شستن این دسته از فرش ها دقیقا بستگی به نوع الیاف تشکیل دهنده آنها دارد.


 


 فرش های فانتزی ماشینی با  الیاف مصنوعی پلی پروپیلن ، پلی استر یا بی سی اف  بعد از شستوشو افت کیفیت پیدا خواهند کرد. اما در انواع دستباف یا نیمه دستباف فرش های فانتزی  اگر از الیاف پشم مناسب و رنگزای با کیفیت استفاده شده باشد مشکلی پیش نخواهد آمد.


 


چرا باید فرش فانتزی را اینترنتی بخریم:

امروزه با گسترش فروشگاه های اینترنتی در همه زمینه ها از جمله فرش ، و روی آوردن مردم به خرید های اینترنتی بهتر است فرش های مدرن فانتزی را به صورت اینترنتی خرید کنیم.


فرش های فانتزی معمولا فرش هایی با شانه و تراکم پایینی هستند در نتیجه بسیار سبک اند و حمل و نقل بسیار راحتی دارند و از طرفی قیمت فرش های مدرن فانتزی به صورت خرید اینترنتی بسیار ارزان تر است نسبت به فروشگاه های فرش سطح شهر و سومین دلیل که میتواند بسیار موثر باشد آن هم گارانتی و مرجوعی بسیار خوب آن است .به عنوان مثال خرید اینترنتی فرش فانتزی از سایت های معتبر مانند دی جی کالا که بهترین فروشگاه اینترنتی در ایران است بسیار میتواند خریدی امن ولذت بخشی را برای شما فراهم آورد چرا که شما به صورت مستقیم از خود فروشنده فرش را خرید میکنید و به صورت مستقیم میتوانید هرسوال و ابهامی که در مورد محصول هدف خود داشتید سوال کنید  و همچینن تمامی فرش های فانتزی دی جی کالا دارای گارانتی و مرجوعی هستند به این صورت که پس از ثبت سفارش و دریافت محصول چنان چه نقصی در محصول مشهاده کردید و یا محصول انتخابی شما با آنچیزی که در سایت مشاهده کردید تطابق نداشت میتوانید بلافاصله در خواست مرجوعی محصول را ثبت کنید.

نازنین بازدید : 46 چهارشنبه 13 اسفند 1399 نظرات (0)

اگر یک هارد دیسک قدیمی اینترنال دارید که از آن استفاده نمی‌کنید، حتما به این موضوع فکر کرده‌اید که آیا می‌توان با استفاده از یک تبدیل هارد اینترنال به اکسترنال از هارد دیسک قدیمی خود به عنوان یک هارد اکسترنال استفاده کنید؟

 

تبدیل هارد اینترنال به اکسترنال

داشتن یک هارد اکسترنال در کنار لپ تاپ یا کامپیوتر به عنوان هارد پشتیبان ایده بسیار خوبی است. اگر هارد دیسک کامپیوتر یا لپ تاپ خود را ارتقا داده‌اید به راحتی می‌توانید از هارد قدیمی خود به عنوان هارد اکسترنال با روشی که در ادامه به آن می‌پردازیم استفاده کنید.

 

همان طور که در نگاه اول به هارد دیسک اینترنال خود متوجه شده‌اید، این هارد دیسک‌ها اتصال متناسب برای استفاده خارج از کیس را ندارند. اتصالات SATA یا IDE فقط در صورتی که هارد داخل کیس یا لپ تاپ باشد قابل استفاده هستند. چیزی که برای استفاده از هارد دیسک در محیط بیرونی کیس مورد نیاز است یک تبدیل هارد اینترنال به اکسترنال با استفاده از رابط USB است. برای این کار نیاز به یک باکس هارد دارید. باکس هارد هم به عنوان تبدیل هارد اینترنال به اکسترنال و هم به عنوان نگهدارنده و محافظ هارد عمل می‌کند.

 

اندازه هارد دیسک

باکس هارد محفظه‌ای است که هارد داخل آن قرار می‌گیرد. آن‌ها با دو رابط SATA و IDE سازگار هستند. البته در حال حاضر به خاطر منسوخ شدن رابط هارد IDE تولیدکنندگان تولید باکس‌های IDE را کنار گذاشته‌اند. پس اگر هارد شما خیلی قدیمی و با رابط IDE است احتمال اینکه باکس مناسبی برای آن پیدا نکنید وجود دارد.

 

بسته به جایی که هارد دیسک قبلا استفاده می‌شده است، اندازه آن متفاوت خواهد بود.

 

هارد دیسک‌های 3.5 اینچی در کامپیوترهای رومیزی و هارد دیسک‌های 2.5 اینچی معمولا در لپ تاپ استفاده می‌شوند. هارد دیسک‌های 3.5 اینچی معمولا بزرگتر، سریع‌تر و ارزان‌تر هستند، اما هارد دیسک‌های 2.5 اینچی طبیعتا کوچکتر بوده و قابلیت حمل بهتری دارند.

 

پورت و اتصال‌ها

همانند اکثر هاردهای اکسترنال بازار، باکس هارد نیز با استفاده از پورت USB به کامپیوتر، لپ تاپ و سایر دستگاه‌ها متصل می‌شود. با توجه به افزایش روزافزون حجم فایل‌های رسانه‌ای حتما باکس هارد با رابط USB 3.0 خریداری کنید. حتی یک باکس USB 3.0 روی یک سیستم USB 2.0 سرعتی بیشتر از یک باکس USB 2.0 خواهد داشت.

 

رابط هارد

همان طور که استفاده از باکس USB 3.0 در سرعت انتقال فایل‌ها تاثیر دارد، رابط هارد نیز در این موضوع تاثیر گذار است. هارد دیسک‌های بازار معمولا دارای رابط SATA II – 3.0Gbps و SATA III – 6.0Gbps هستند که در زمان انتخاب باکس هارد باید بدان توجه داشته باشید. اگر هارد دیسک شما SATA 2.0 است نیازی به خرید باکس SATA 3.0 ندارید اما اگر هارد شما SATA 3.0 است برای استفاده از سرعت بالای آن حتما باید باکس شما نیز از رابط SATA 3.0 پشتیبانی کند.

 

باکس چندتایی

برخی از باکس‌های رومیزی قابلیت نصب چند هارد به صورت همزمان را دارند و مناسب برای افرادی هستند که نیازمند به پشتیبان گیری از فایل‌های حجیم یا پشتیبان گیری چندتایی برای حداکثر ایمنی از دیتاهای خود دارند. این باکس‌ها معمولا در مدل‌های 2 تا 10 تایی تولید می‌شوند و قابلیت‌های دیگری نظیر پشتیبانی از RAID و NAS Storage را نیز دارند و بیشتر مناسب کاربران حرفه‌ای هستند.

 

قیمت

قیمت باکس‌ها به موارد مختلفی بستگی دارد و در بازار فعلی از 60 تا 250 هزار تومان (در باکس‌های تکی) می‌توانید باکس مورد نظر خود را تهیه کنید. (البته باکس‌های متفرقه قیمت پایین‌ترین دارند که به دلیل عدم رعایت مسائل ایمنی در ساخت‌شان اصلا توصیه نمی‌شوند)

 

از مواردی که روی قیمت باکس هارد تاثیرگذار است می‌توان به نوع اتصال و رابط USB و هارد مورد استفاده در آن، جنس بدنه، ویژگی‌های محافظتی ویژه و البته برند آن اشاره کرد. به عنوان راهنمایی کلی هنگام خرید رابط هارد خود را در نظر داشته باشید و حتما باکس USB 3.0 را انتخاب کنید، سایر ویژگی‌ها بسته به سلیقه و نیاز شما می‌تواند در اولویت انتخاب شما قرار گیرد.

 

باکس هارد

نحوه استفاده از باکس هارد

مراحل نصب هارد دیسک داخل باکس بسیار ساده است.

 

1- باکس را باز کنید. برخی از باکس‌ها پیچی هستند و برخی دیگر فشاری و بدون پیچ. سعی کنید مراحل را روی یک سطح تمیز و بدون الکتریسیته ساکن انجام دهید.

 

2- هارد دیسک را داخل باکس قرار دهید. هارد باید داخل باکس فیکس شود.

 

3- کانکتور هارد را به کانکتور باکس متصل کنید. در باکس‌های قدیمی‌تر یک کابل کوچک به هارد وصل می‌شود اما در باکس‌های جدید SATA کانکتورها داخل باکس متصل هستند و کانکتور دیتا و برق هارد در کنار هم به صورت کشویی به آن وصل می‌شود.

 

4- باکس را ببندید و از بسته شدن کامل و ثابت شدن هارد داخل آن مطمئن شوید. اگر باکس پیچی است تمام پیچ‌های آن را ببندید.

 

5- اگر باکس هارد 3.5 اینچی استفاده می‌کنید نیاز به یک آداپتور برق هم دارید که همراه باکس هست. باکس هارد 2.5 اینچی نیازی به آداپتور مجزا ندارد و تامین برق آن از طریق USB انجام می‌شود.

 

6- باکس را به کامپیوتر، لپ تاپ یا سایر دستگاه‌های مورد نظر خود وصل کنید.

نازنین بازدید : 50 یکشنبه 10 اسفند 1399 نظرات (0)

امیر علی احمدیج ، در مصاحبه با خبرنگار مهر ، گفت: ممکن است ویروس هایی بدتر از کرونا وجود داشته باشد که افراد باید به این تغییر رفتار عادت کنند.

کرونا ویروس

وی ادامه داد: شستن دست ها ، حفظ فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک به عنوان سه اصل اساسی در کار با تاج باید همیشه رعایت شود.

کرونا ویروس

وی گفت: “با وجود تمام پیشرفت های پزشکی در جهان ، هرگز ویروسی در زندگی انسان ظاهر نشده و از بین می رود و تاج از بین نخواهد رفت. ما باید یاد بگیریم که چگونه با تاج مقابله کنیم.”

تعداد صفحات : 12

اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 119
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 3
 • آی پی دیروز : 18
 • بازدید امروز : 18
 • باردید دیروز : 25
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 1
 • بازدید هفته : 18
 • بازدید ماه : 624
 • بازدید سال : 5,273
 • بازدید کلی : 13,852