loading...

هدیه سرا

هدیه ای برای بهترین ها

نازنین بازدید : 42 شنبه 22 آذر 1399 نظرات (0)

 

راه اندازی کولر, نحوه سرویس کاری کولر


بهار که از نیمه می گذرد، گرمای هوا بر لطافت نسیمش غالب می شود. این جاست که باید آرام آرام به فکر مقدمات ورود به فصل گرم سال شویم و خود را به خنکای مصنوعی وسایل سرمابخش بسپاریم. بسیاری از مردم برای رهایی از این گرمای طاقت فرسا به کولرهای آبی پناه می برند اما راه اندازی و سرویس کردن آنها که چند ماهی است بلااستفاده بوده اند حکایتی دارد. شست وشوی کف، تعویض پوشال، تعویض تسمه، روغن کاری قسمت های مختلف کولر و آبگیری و راه اندازی آن را به اصطلاح سرویس کردن کولر می گویند. سالم بودن دینام، پمپ آب، شناور و درست کار کردن آن ها ازجمله کارهایی هستند که باید در هر نوبت سرویس کردن کولر مورد توجه قرار گیرند.برای سرویس کردن کولر خانه تان، خودتان هم می توانید آستین ها را بالا بزنید و با این کار هزینه های خانواده را کاهش دهید.

پوشال ها را به موقع عوض کنید
خیلی ها تصور می کنند نیازی نیست همه ساله پوشال های کولر تعویض شود. این موضوع در جایی که لوله کشی های آب بدون املاح باشد صدق می کند و افراد می توانند پوشال کولرشان را هر ۳ یا حتی ۴ سال تعویض کنند اما در بیش تر نقاط کشورمان رسوبات آب خیلی زود روی خرده چوب های پوشال می نشیند و کار نفس گیری کولر را سخت می کند. پوشال های مناسب برای کولرهای خانگی معمولا ۸۷ سانتی متر هستند که برای کولرهای ۴۵۰۰ وات به کار برده می شوند. قبل از این که پوشال ها را در پوشال گیر کولر بیندازید بهتر است آنها را خوب خیس کنید. این طوری پوشال ها خرد نمی شود و بهتر در جایشان قرار می گیرند.

کولر را با دقت بشویید
وقتی با کولری که حدود چند ماهی خاک خورده است روبه رو هستید، برای راه اندازی دوباره آن چاره ای جز شست وشو ندارید. بدنه کولرتان نباید برق داشته باشد. برای این کار بهتر است از یک فازمتر استفاده کنید. برای اطمینان بیشتر می توانید پمپ آب کولر را خارج کنید و پس از شست وشو و آبگیری دوباره آن را جا بیندازید. حالا راحت می توانید با شستن داخل بدنه کولر کارتان را شروع کنید. احتمالا داخل کولر پر از خاک خواهد بود، پس در شستن این بخش از کولر دقت بیشتری داشته باشید. بعد نوبت کف کولر است تا حسابی تمیز شود.

روغن کاری یادتان نرود
روغن کاری یکی از مهم ترین و اساسی ترین بخش های راه اندازی مجدد کولر است، هر چند روغن کاری کولر جزو مواردی است که در طول تابستان نیز باید در هر ماه به طور مرتب انجام شود. پمپ آب، دینام و یاتاقان ها بخش های متحرک کولر هستند که نیاز به روغن کاری دارند.  روغن کاری نکردن این قطعات باعث سفت کار کردن آن ها و گاهی سوختن شان می شود.

تسمه کولر را دریابید
اگر می خواهید دینام کولرتان سالم بماند باید از سلامت تسمه کولر هم مطمئن شوید. برای اطمینان از این موضوع کافی است به ظاهر تسمه نگاه کنید. اگر تسمه ترک خوردگی، بریدگی یا افتادگی پیدا کرده بهتر است آن را تعویض کنید. درآوردن و جا انداختن تسمه هم چندان کار سختی نیست. برای درآوردن آن می توانید تسمه را از سمت پایین به طرف خودتان بکشید و از محور خارج کنید.

مراحل پایانی سرویس کولر را فراموش نکنید
در بخش پایانی سرویس کولر باید به ریزه کاری های آن توجه کنید تا از کارآیی درست این وسیله خانگی مطمئن شوید. دقت داشته باشید که سبد پمپ آب شکستگی نداشته باشد چرا که باعث ورود آشغال  به داخل پمپ و سوختن آن خواهد شد. در این مرحله هم به عملکرد شناور توجه داشته باشید و اگر دیدید خوب کار نمی کند می توانید آن را تعویض کنید. پس از مرحله آبگیری، پوشال گیرهای سمت چپ و راست را سرجایشان قرار دهید و پمپ آب را بزنید. در این مرحله آب باید به صورت مساوی در 3 بخش جریان داشته باشد.

چند باور غلط درباره کولرها
کولرتان نیم سوز شده است
اصطلاحی به نام نیم سوز شدن وجود ندارد. کولر یا سالم است یا سوخته. اصطلاح نیم سوز شدن از آن جا می آید که کولر در ظاهر بی دردسر کار می کند اما از آن بوی سوختگی می آید. در چنین حالتی باید به فکر تعویض یا تعمیر پمپ آب یا دینام کولر باشید.

هر چه آب موجود در کولر بیش تر باشد، باد خنک تری ایجاد می کند
میزان آب داخل کولر هم حد استانداردی دارد و اگر بیش تر از آن باشد، برای کولر خوب نیست. میزان آب باید به اندازه ۲ یا 3 بند انگشت از کف کولر بالاتر باشد.

اگر کولر بدون آب کار کند، دینامش می سوزد
خیلی ها معتقدند اگر کولر بدون پمپ آب کار کند، دینام یا همان موتور کولر می سوزد درصورتی که عملکرد این ۲ وسیله برقی کولر ارتباط مستقیمی به هم ندارند.

روغن کاری برای کولر لازم نیست
تعریف سرویس کردن کولر در ذهن بعضی ها تنها به مرحله شست وشوی آن خلاصه می شود اما روغن کاری کولر جزو ملزومات هر ساله این وسیله پراستفاده است. اگر می خواهید عمر کولرتان بالا رود، در طول تابستان حداقل ۳ بار آن را با روغن مناسب روغن کاری کنید.

منبع : hamshahrionline.ir

نازنین بازدید : 44 جمعه 21 آذر 1399 نظرات (0)

 برای انتخاب یک لباس با کیفیت رعایت موارد زیر به شما کمک می کند.

تشکیلات لباس، خوب کار می کند
زیپ لباس باید فلزی و دارای قلاب باشد، اگر لباس جایی برای مخفی شدن زیپ داشته باشد خیلی خوب است، همچنین باید چک کنید تا زیپ به سادگی بالا و پایین برود، اگر زیپ گیر کند یا سفت باشد نشانه خوبی نیست. برای دیگر ویژگی های لباس مانند دکمه های فلزی و طراحی های روی آن، می توانید خیلی سریع یک تست انجام دهید، سبک است یا به نظر می رسد پلاستیکی باشد؟ لباس با کیفیت دکمه ها و تشکیلاتش کمی سنگین هستند.

راههای خرید لباس با کیفیت,نحوه انتخاب لباس با کیفیت

لباس با کیفیت دکمه ها و تشکیلاتش کمی سنگین هستند


طبیعی بودن بافت
بافت های طبیعی مانند کتان، پنبه، ترمه، و پشم، دوامشان از بافت های غیر طبیعی بیشتر است. اما یک استثنا هم هست: پارچه های جین و لباس های ورزشی نیز بسیار با دوام هستند. برخی از شلوار های جین برای افزایش راحتی مقدار کشی هستند. پلی استر، نایلون، و اسپندکس همه پارچه هایی عالی برای لباس های ورزشی هستند.

 

خرید لباس با کیفیت,نحوه خرید یک لباس با کیفیت

بافت های طبیعی مانند کتان، پنبه، ترمه، و پشم، دوامشان از بافت های غیر طبیعی بیشتر است


دکمه یدکی دارد
دکمه و تکه پارچه های اضافی که داخل لباس گذاشته می شود نشان می دهد تولید کننده آنقدر به لباس خود اطمینان دارد که می داند شما می توانید آن را برای مدت طولانی استفاده کنید بنابراین چون ممکن است لباس به برخی تعمیرات جزئی نیاز پیدا کند چند قسمت مهم که یدکی حساب می شود را برایتان گذاشته. این قسمت های یدکی و همچنین راهنمای شستشوی لباس را که به آن وصل هستند نگه دارید.

نحوه خرید انواع لباس با کیفیت, تکنیک های خرید لباس

قسمت های یدکی و همچنین راهنمای شستشوی لباس را که به آن وصل هستند نگه دارید


دوخت لباس محکم به نظر می آید
لباس را زیر و رو کنید و به آرامی یکی از درزهای جانبی آن را بکشید. اگر از بین درزها نور دیدید، نشانه آن است که لباس عمر چندانی نمی کند. لباس با کیفیت دوختی محکم دارد و در هر سانت آن تعداد زیادی دوخت می بینید. دوخت محکم از شکاف خوردن لباس جلوگیری می کند.

 

راهنمای خرید انواع لباس,مهارت های خرید کردن لباس

لباس با کیفیت دوختی محکم دارد و در هر سانت آن تعداد زیادی دوخت می بینید


لباس مردانه یا نزدیک به آن است
در کل، لباس های پشمی و بافت های مردانه در مقایسه با نوع زنانه کلفت تر و از کیفیت بیشتری برخوردار هستند. همین مورد را می توان در پیراهن های دکمه ای نیز دید. اگر حوصله رفتن پیش یک خیاط را ندارید، یکی از راه های ساده این است که همین لباس ها را از بوتیک های مردانه خریداری کنید، مطمئن باشید پیشمان نمی شوید!

 

نحوه انتخاب لباس با کیفیت, تشخیص یک لباس با کیفیت

لباس های پشمی و بافت های مردانه نسبت به زنانه کلفت تر و از کیفیت بیشتری برخوردار هستند

 


از آزمایش چروک سربلند بیرون می آید
قبل از اینکه لباسی بخرید، ابتدا آن را در دست خود بهم فشار دهید و ببینید چقدر چین و چروک گرفته. اگر از آن دسته آدم هایی هستید که صبح حال اتو کردن ندارند در صورتی که لباس در این آزمایش شکست خورد بهتر است سرجایش بگذارید و به دنبال چیزی دیگر بگردید. برای لباس های ۱۰۰ درصد پنبه که به راحتی چروک می خورند سعی کنید از نمونه های ضد چروک استفاده کنید.

 

نحوه خرید یک لباس با کیفیت,راههای خرید لباس با کیفیت

قبل از اینکه لباسی بخرید، ابتدا آن را در دست خود فشار دهید، ببینید چقدر چروک می شود


الگوی لباس در همه جای آن یکسان است
در لباس های با کیفیت، الگوها مخصوصا راه راه افقی، در همه جای آن با هم مطابقت دارند. این مشکل را می توان در الگوهای بزرگ و یا اتفاقی چشم پوشی کرد.

 

خرید و انتخاب لباس با کیفیت, نحوه خرید انواع لباس با کیفیت

در لباس های با کیفیت، الگوها مخصوصا راه راه افقی، در همه جای آن با هم مطابقت دارند

 

منبع : bartarinha.ir

نازنین بازدید : 42 جمعه 21 آذر 1399 نظرات (0)

برای روز مردان چه هدایای ویژه و جذاب بخریم؟

اگر به دنبال ایده های هدیه فانتزی مردانه جدید هدیه روز مردانه برای فرزند ، همسر ، برادر ، همسر ، نامزد ، پدربزرگ یا حتی دوست پسر خود هستید ، به جای درست آمده اید. در این مقاله سعی داریم ایده های خرید یک هدیه جالب متناسب با سلیقه مرد مورد نظر شما را به شما معرفی کنیم تا بتوانید یک هدیه رویایی و به یاد ماندنی تهیه کنید. در زیر لیستی کامل از بهترین هدیه هایی را که می توانید به شوهرتان هدیه دهید ارائه داده ایم و امیدواریم برای شما نیز مفید باشد.

 

 

 

لیست پیشنهادی هدایا و هدیه هایی که می توانند انتخاب مناسبی برای روز مرد باشند

در ادامه این مقاله لیستی از پرفروش ترین هدایای ارزان روز اما خاص ، با کیفیت و بسیار پرکاربرد را برای کالاهای شیک و لوکس به شما معرفی خواهیم کرد که به راحتی و با توجه به سلیقه و با توجه به هر بودجه ای می توانید تصمیم بگیرید ، که شما دارید همان را بردارید و آماده کنید.

 

 

 

انواع ساعت ها و بندهای کادویی لوکس برای روز مردان

ساعت ها همیشه یکی از شیک ترین اکسسوری های مردانه هستند که آقایان به آن علاقه زیادی دارند ، زیرا علاوه بر اینکه می توانند زمان را از طریق آن ببینند ، سبک و تیپ متفاوت و منحصر به فردی را برای آقایان ایجاد می کنند. بنابراین ، اگر مرد شما خوش تیپ باشد و از نوع و سبک او مراقبت کند ، شکی نیست که اگر یک ساعت مدرن به او بدهید ، بسیار خوشحال خواهد شد.

 

جزئیات بیشتر و خرید

 

انواع کیف های مردانه مناسب برای هدیه روز مردانه

کیف ها علاوه بر اینکه محصولی کاربردی برای حمل و نقل اشیا هستند ، مخصوصاً در جلسات کاری سبکی خاص و منحصر به فرد به مردان می دهند. بنابراین ، اگر رئیس شما مدیر یا کارمند دفتر نیز باشد ، یا به نوعی پرونده یا موارد مختلفی را به همراه داشته باشد ، کیف های زیبا و مناسب برای همین منظور می توانند گزینه خوبی برای آنها باشند.

 

جزئیات بیشتر و خرید

 

عطر و ادکلن (ادکلن) مردانه و پسرانه مخصوص روز آقایان

بیشتر آقایان دوست دارند که خوش بو باشند تا بیشتر از دیگران به خصوص در طرف مقابل مورد توجه قرار بگیرند و بنابراین از استفاده از عطر لذت می برند. همچنین ، عطرها به طور ذاتی احساس لذت را در افراد ایجاد می کنند و بنابراین در ذهن خوب می مانند. بنابراین ، اگر همیشه می خواهید به یاد داشته باشید ، عطر و ادکلن به عنوان هدیه یکی از بهترین انتخاب هاست.

 

جزئیات بیشتر و خرید

 

انواع سازها و لوازم جانبی مخصوص آلات موسیقی ویژه کادو های روز مردان

بسیاری از ما عاشق موسیقی هستیم و آن را یاد می گیریم و اگر همسر شما همیشه به یادگیری موسیقی و سازهایی مانند گیتار ، ویولن ، پیانو و ... فکر کرده است ، اما هنوز فرصت و شرایطی پیدا نکرده است ، این بهترین فرصت برای او است. ساز زدن. برای شروع یادگیری ، موسیقی یا آلات موسیقی بخرید. مطمئن باشید او هرگز کسی را فراموش نمی کند که او را به یادگیری این ابزار ترغیب کرده و اولین ابزار را برایش خریده است.

 

جزئیات بیشتر و خرید

 

رایانه های شخصی یا کنسول های بازی مانند Xbox ، PlayStation یا تجهیزات و لوازم جانبی بازی را متناسب با روز یک مرد بخرید

بیشتر پسران از بدو تولد عاشق بازی های رایانه ای (بازی ها) هستند و دوست دارند اوقات فراغت خود را با ماشین های بازی سپری کنند و چه بهتر که این لذت را به آنها بدهند. فرقی نمی کند که یک کنسول بازی بخرید یا یک بازی مورد علاقه ، مطمئن باشید که او از هدیه شما بسیار خوشحال خواهد شد.

نازنین بازدید : 37 جمعه 21 آذر 1399 نظرات (0)

 

خرید مبل, خرید مبل برای منزل,مبل

در زمان خرید مبل سعی کنید جنسی را انتخاب کنید که از دوام و استحکام لازم برخوردار باشد

 

نکاتی که هنگام خرید مبل باید به آن توجه شود

از جمله اصطلاحاتی که هنگام خرید مبل از فروشندگان می شنوید اصطلاح پارچه نانو است و این درواقع از شگردهایی است که اخیراً فروشندگان مبل برای جلب نظر مشتریان به کار می‌برند. یکی از نکاتی که هنگام خرید مبل باید به آن توجه کنید این است که چقدر فضا دارید و مبل را متناسب با فضای خانه انتخاب کنید.

ریشه لغت مبل

واژه مبل از زبان فرانسوی وارد زبان فارسی شده است که ریشه‌ی آن لغت meubles است. اما معادل کلمه مبل در زبان انگلیسی لغت sofa است. در بازار ایران، مبل به دو نوع مبل استیل (کلاسیک) و مبل راحتی تقسیم می‌شوند.

 

به نظر می‌رسد واژه مبل استیل در ترجمه Classic style sofa به معنای «مبل با طرح سنتی» وارد زبان فارسی شده باشد یا این که از ترجمه Steel sofa به معنای «مبل فلزی» رواج یافته باشد که در هر صورت واژه نادرستی است. زیرا style به معنای طرح و مدل است و هیچ دسته‌بندی خاصی را مشخص نمی‌کند. همچنین steel نیز به معنای فلز است که تقریباً هیچ مبل استیل فلزی در بازار ایران یافت نمی‌شود.

 

انواع مبلمان

خرید مبل, خرید مبل راحتی,مبل استیل

هنگام خرید مبل معمولاً فروشندگان وعده‌های در خصوص گارانتی تعویض یا امثال آن می‌دهند

 

 دو نوع مبلمان اصلی وجود دارد: مبلمان روکش دار و مبلمان موردی. مبلمان روکش دار به آن دسته از مبلمانی اطلاق می‌شود که در آن یک پوشش نرم برای نشستن وجود دارد و در صورت نیاز در آن فنر می‌گذارند تا قابلیت ارتجاعی آن افزایش پیدا کند و سپس آنرا روکش می‌کنند، مانند مبل‌های نشیمن و کاناپه‌ها که دارای بالشتک هستند.

 

مبلمان موردی هم به اسباب و اثاثیه ای اطلاق می‌شود که فاقد قسمت بالشتک دار هستند، مانند: میز، ویترین،کابینت و قفسه.  هر یک از این دو نوع مبلمان می‌توانند از اجناس مختلفی ساخته شوند که عموماً انواع چوبی و غیر چوبی آن در بازار‌های ایران موجود می‌باشند. عمده محصولات مبله از چوب سخت (چوب جنگلی) یا چوب نرم ساخته می‌شوند.

 

چوب سخت به چوب درختانی نظیر: ماهون (ماهاگونی)، گردو، افرا، بلوط، گیلاس، غان (توس)، ساج، و پی کان و چوب نرم هم به چوب درختانی نظیر: کاج و صنوبر، ماموت (چوب سرخ)، و سدر اطلاق می‌شود. مبلمانی که از چوب‌های نرم ساخته شده باشد به مراتب از مبلمان هایی که با چوب‌های سخت ساخته می شوند ارزانتر است.

 

برخی اصطلاحات خرید و فروش مبل

کلاف مبل: یکی از اصطلاحاتی که در خرید و فروش مبل استفاده می شود کلاف مبل است که به بدنه و چارچوب اصلی مبل که عمدتاً از چوب ساخته می‌شود، گویند. کلاف مبل‌ها بیشتر از چوب روس یا چوب راش ساخته می‌شود و استحکام آن نقش بسیار مهمی در دوام مبل دارد.

 

پارچه نانو: از جمله اصطلاحاتی که هنگام خرید مبل از فروشندگان می شنوید اصطلاح پارچه نانو است. درواقع از شگردهایی که اخیراً فروشندگان مبل برای جلب نظر مشتریان به کار می‌برند، می‌گویند این مبل با پارچه نانو تهیه شده و آب و چای در آن نفوذ نمی‌کند. قیمت یک متر مربع پارچه نانوی واقعی بالای صد هزار تومان است. یک دست مبل راحتی به طور میانگین به ۲۵ متر پارچه نیاز دارد و با این حساب قیمت پارچه آن بسیار زیاد می شود. واقعیت ماجرا این است که این پارچه‌های مبل نانو نیست بلکه ضد آب است و چند ثانیه‌ای در برابر نفوذ آب و مایعات مقاومت می‌کند، اما اگر آب روی آن بماند در آن نفوذ خواهد کرد. لذا فریب پارچه نانو را نخورید.

 

خرید مبل,راهنمای خرید مبل,مبلمان

یکی از نکاتی که هنگام خرید مبل باید به آن توجه کنید این است که چقدر فضا دارید

 

پاف: برخی از مبل‌های راحتی چون عیناً از روی ژورنال‌های خارجی طراحی و تولید شده‌اند، یک قطعه‌ی روکوبی شده مجزا دارند که فقط شامل نشیمن‌گاه است و بخش پشتی ندارد و اصطلاحاً به آن پاف (puff) می‌گویند.

در فرهنگ غربی پاف را برای راحتی بیشتر زیر پای خود قرار می‌دهند. اما در برخی نمایشگاه‌های مبل برای این پاف‌ها شیشه طراحی کرده‌اند و آن را به عنوان میز جلو مبلی به فروش می‌رسانند.

 

واحد مبل: اصطلاح دیگری که هنگام خرید مبل ممکن است از فروشندگان بشنوید، واژه واحد مبل است. در واقع  مبل سه نفره معادل دو واحد، مبل دو نفره معادل یک و نیم واحد و مبل یک نفره معادل یک واحد است. با این حساب یک دست مبل که شامل دو مبل یک نفره، یک مبل دو نفره و یک مبل سه نفره است، ۵.۵ واحد خواهد بود.

منبع:
نازنین بازدید : 53 سه شنبه 18 آذر 1399 نظرات (0)

امروزه درک بزرگسالان برای بزرگسالان آسان نیست. بنابراین ، هدیه مناسب و ارزان برای دوست پسر صحبت در مورد علایق آنها و خرید هدیه برای آنها اغلب منجر به گیجی و تردید می شود. اما آیا واقعاً خرید هدیه برای یک نوجوان آنقدر سخت است؟ واقعیت این است که مشکل چندان پیچیده نیست. در این مقاله ایده هایی را جمع آوری کرده ایم که برای هدیه دادن به دختران نوجوان مناسب است. در واقع ، ما کار سختی را برای شما انجام داده ایم ، تحقیق و جستجو ، و تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که اطلاعاتی درباره شخص مورد نظر خود کسب کنید. در این صورت می توانید از بین ایده هایی که در زیر ارائه می دهیم بهترین هدیه را انتخاب کنید و او را خوشحال کنید. با ما همراه باشید.

 

هدایای پسرانه ، ایده های هدیه پسرانه

هدیه مناسب برای دوست پسر

1. پازل 1000 قسمت ؛ یک هدیه جالب برای دختران نوجوان

 

 

هدیه ای مناسب برای یک موزاییک نوجوان 1000 تکه

 

نوجوانی که این هدیه را برای او می خرید می تواند هنگام گوش دادن به آهنگ های مورد علاقه خود ، مدت طولانی در اتاق خواب خود سرگرم کننده باشد. اگر بخواهد می تواند در اتاق نشیمن میز درست کند تا یک معما درست کند و سایر اعضای خانواده را نیز با خود بیاورد.

 

۲. تماشا کردن

یک ایده هدیه ساعت برای یک پسر نوجوان

 

ساعت یکی دیگر از موارد مناسب است که می توانید هنگام خرید هدیه برای یک نوجوان در نظر بگیرید. ساعت مچی تأثیر بسزایی در زیبایی ست های مردانه دارد؛ در مهمانی ها و مجالس می توانید از پس آن برآیید. بنابراین لازم نیست نگران افتادن هدیه خود بدون استفاده از گوشه اتاق او باشید.

 

3. نرم افزار و کتابهای آموزش گیتار ؛ ایده هایی برای خرید هدیه برای دختران نوجوان

هدیه ای مناسب برای یک گیتار نوجوان

 

اگر نوجوانی که قرار است برای او هدیه بخرید علاقه مند به نواختن گیتار یا ساز دیگری است و در حال نواختن آن است ، می توانید با کمی تحقیق ابزارها و کتابهای مفیدی را برای تمرین پیدا کنید.

 

فوتبال

هدیه مناسب برای یک نوجوان

 

بیشتر نوجوانان عاشق فوتبال ، بازی و بازی هستند. اگر می خواهید هدیه شما برای او خاطره انگیز باشد ، می توانید برای او یک توپ فوتبال با یک پرچم یا آرم حک شده از تیم محبوبش بخرید.

 

5. پاوربانک ؛ ایده هایی برای خرید هدیه برای دختران نوجوان

هدیه ای مناسب برای یک نوجوان از پاوربانک

 

Powerbank ایده عالی دیگری است که می توانید به عنوان هدیه برای یک نوجوان خریداری کنید. پسران نوجوان به دلیل استفاده زیاد از تلفن های هوشمند مطمئناً چنین هدیه ای دریافت می کنند و از دریافت آن خوشحال می شوند.

نازنین بازدید : 40 سه شنبه 18 آذر 1399 نظرات (0)

 

دو نکته برای چیدمان خانه و میز در ماه رمضان, اسرار خانه داری

مسلمانان در ماه مبارک رمضان روزه می گیرند، بیشتر از قبل عبادت می کنند و قرآن می خوانند. با نزدیک شدن به زمان افطار، شور وشوقی وصف نشدنی در مسلمانان به وجود می آید. استفاده از دکوراسیون مناسب در این ماه هم حالت عرفانی خانه را حفظ خواهد کرد، و هم به لحظات افطار حال و هوایی جشن مانند خواهد داد.

۱.استفاده از چراغ به محیط خانه هیجان می بخشد

استفاده از چراغ ها، در هر شکل و اندازه ای که باشند، نوعی روشنایی و زیبایی به وجود می آورد که با حال و هوای این شب ها تناسب دارد. استفاده از شمع روی میز افطار نیز تاثیری خارق العاده دارد. حتی اگر افطار را روی بالکن صرف می کنید،می توانید از چراغ های آویزان استفاده کنید.

۲. از کاغذهای رنگی و تزیینات کاغذی استفاده کنید.

 

این روش روشی مناسب برای درگیر کردن کودکان در فعالیت های تزئینی است. فراموش نکنید که ماه رمضان نسبتا طولانی است و می توان در طول هفته های فرصت های آموزشی زیادی برای کودکان فراهم کرد. ضمن اینکه کاردستی های شما می توانند رنگ و بویی کاملا شخصی به میز افطار ببخشند.

  منبع:
https://www.beytoote.com/housekeeping/skill/home-table-ramadan.html
نازنین بازدید : 41 سه شنبه 18 آذر 1399 نظرات (0)مراقب باشيد زودپزتان نتركد,زودپز,انواع زود پز

غذا پختن يكي از هنرهاي خانم‌هاي ايراني است و صد البته كه آماده كردن غذاي خوشمزه و باب ميل افراد خانواده كار آساني نيست؛ اين كار هم فوت و فن خود را دارد، چراكه غذاهاي ايراني بسيار متنوع بوده و پختن و مهيا كردن هر يك به شيوه‌اي خاص انجام مي‌شود. بعضي غذاها به زمان پخت طولاني نياز داشته و بايد آرام آرام بپزد و آماده شود تا به اصطلاح حسابي جا بيفتد؛ قورمه سبزي از اين دسته غذاهاست. در آماده كردن برخي غذاها فقط با روغن و سرخ كردن سر و كار داريم؛ در اين گروه مي‌توان به كتلت و كوكوها اشاره كرد. غذاهايي هم هستند كه زود و سريع آماده مي‌شوند.

اما سخن امروز ما اين است كه براي تهيه هر غذا نياز به ظروف مناسب داريم. يكي قابلمه مي‌خواهد و ديگري ماهيتابه؛ يكي ديگ و آن يكي ظرفي چدني و... اما يكي از ظرف‌هايي كه در ميان خانم‌هاي خانهبويژه آنها كه شاغل هستند طرفداران زيادي دارد و بسياري از غذاها را در آن مي‌توان پخت، زودپز است. ده‌ها سال مي‌شود كه ديگ‌هاي زودپز در انواع مختلف موارد استفاده فراواني در آشپزخانه‌ها داشته و دارد. امروزه البته زودپزهاي جديد در اندازه‌ها و رنگ‌هاي مختلف با كارايي‌هاي فراوان‌تر از گذشته به بازار آمده است.

حلقهلاستيكي را كنترل كنيد

همه مي‌دانيم زودپز وسيله‌اي است كه غذا را در زماني كم و تحت تاثير بخار مي‌پزد. در اين روش ، ويتامين‌هاي بيشتري در غذا باقي مي‌ماند و زمان پخت در آن بسيار كمتر از ظرف‌هاي معمولي است. حتما شما هم اين تجربه را در خاطر داريد كه وقتي مهمان ناخوانده‌اي به خانه ما آمده، كارايي زودپز بسيار نمايان‌تر شده است.

اما نكاتي هست كه هنگام استفاده از زودپز بايد رعايت كنيد. نخستين نكته اين كه هميشه مراقب باشيد واشر يا حلقه لاستيكي دور در زودپز سالم باشد. اين واشر باعث مي‌‌شود كه بخار در ديگ بماند و خارج نشود. اگر واشر خراب يا پاره باشد يا آن را خوب جا نينداخته باشيد، غذا سر رفته و ممكن است شعله گاز را خاموش كند. پس لازم است بعد از هر پخت غذا و شست‌وشوي ديگ زودپز حتما واشر لاستيكي آن را بازرسي كرده و از سالم بودنش مطمئن شويد. در صورتي كه متوجه شديد واشر ايرادي دارد حتما آن را عوض كنيد و تا پيش از اين كار در زودپز غذا نپزيد.

زودپزتان منفجر نشود!

موقع استفاده از زودپز از سالم بودن سوپاپ بخار آن هم بايد مطمئن باشيد. موقعي كه ديگ زودپز را روي شعله گاز مي‌گذاريد، اگر حرارت بيش از حد باشد صداي سوپاپ بر اثر بخار زيادي كه در ديگ جمع شده بلند مي‌شود و شما را متوجه مي‌كند بايد حرارت را كم كنيد.

به همين دليل مراقب باشيد مواد غذايي را كه دانه‌هاي ريز دارد يا داراي لعاب و كف است (مثل دانه‌هاي جو و گندم) در زودپز نپزيد زيرا ذرات اين مواد همراه با كف، بالا آمده و روزنه خروج بخار را مي‌بندد. اگر اين روزنه كاملا بسته شود ممكن است حتي باعث انفجار ديگ نيز بشود.

بعضي ديگ‌هاي زودپز قفل ايمني دارند؛ اين قفل باعث مي‌شود تا زماني كه بخار داخل ظرف است در آن باز نشود. براي باز شدن در اين ديگ‌ها بعد از اين‌كه غذا پخت، شعله را خاموش كرده و سوپاپ اطمينان را آزاد كنيد تا بخار جمع شده در داخل ديگ خارج شود؛ آن وقت مي‌توانيد در ديگ زودپز را باز كنيد.

 

شما كدام نوع را مي‌پسنديد؟

بيشتر زودپزها از جنس استيل ساخته شده‌ كه اين آلياژ در مقابل شست‌وشو و ضربه مقاوم است، اما زودپزها داراي شكل‌ها و رنگ‌هاي متفاوت و گوناگوني هستند. بعضي از اين ديگ‌ها دسته بلندي دارند و برخي دسته‌هايي شبيه قابلمه‌هاي استيل. انتخاب يكي از اين مدل‌ها بيشتر به سليقه افراد برمي‌گردد اما اغلب خانم‌ها ديگ‌هاي دسته بلند را ترجيح مي‌دهند زيرا انتقال اين‌گونه ظروف با دسته بلند راحت‌تر است. همچنين دسته‌هاي كوتاه ممكن است داغ شود و موقع بلند كردن ظرف دست‌تان بسوزد، اما چه ديگ شما داراي دسته بلند باشد و چه كوتاه، يادتان نرود هر از چندگاهي از سفت بودن پيچ‌هاي دسته زودپز مطمئن شويد.

 

زودپز هم استاندارد دارد

اگر زودپز نداريد و تصميم گرفته‌ايد يكي بخريد، حتما موقع خريد به علامت استاندارد روي آن دقت كنيد. همچنين طرز استفاده آن را بياموزيد و در خانه هم بروشور راهنماي پخت را با دقت مطالعه كرده و سپس از ديگ زودپز استفاده كنيد.اطلاع نداشتن از اين موارد مي‌تواند مشكل‌ساز شود.

زودپزهاي برقي هم آمدند

بتازگي ديگ‌هاي زودپز برقي هم به بازار آمده كه هم زودپز است و هم بخارپز. معمولا سطح داخلي اين ديگ‌ها با تفلون پوشيده مي‌شود. كار با اين ديگ‌ها هم مانند زودپزهاي معمولي است، اما به دليل حسگرهايي كه دارند، غذا در آنها نمي‌سوزد و پيش از چنين اتفاقي، برق ديگ قطع مي‌شود. البته لازم است به ميزان مصرف‌تان از زودپز و مصرف برق آن و همچنين قبض برق سر ماه هم دقت كنيد.

منبع:jamejamonline.ir


نازنین بازدید : 43 یکشنبه 16 آذر 1399 نظرات (0)

در این مقاله می خواهیم اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم که بهترین کادو برای دوست صمیمی دختر اگر در فکر خرید هدیه برای بهترین دوست خود هستید ، شک و تردید خود را کنار بگذارید و بهترین هدیه ممکن را تهیه کنید. اول از همه ، بگذارید اشاره کنم که هدف از این مقاله راهنمایی شما در خرید یک هدیه فیزیکی برای دوستتان است ، بنابراین نباید به شهرت یک آغوش گرم و صمیمی یا ذکر مشخصات بهترین دوست خود به عنوان یک هدیه اشاره کرد.

 

نکته دیگر اینکه نقش بودجه به عنوان هدیه برای دوست صمیمی بیش از سایر نکات مهم است. بنابراین ، بسته به توانایی مالی خود ، سعی کنید هدیه های مختلفی را به یک دوست صمیمی ارائه دهید.

 

هدیه برای یک دوست صمیمی ، چه چیزی بخریم؟

 

چه چیزی را دوست دارد؟

 

به آنچه دوستتان به آن علاقه دارد فکر کنید. آیا به خواننده خاصی علاقه مند هستید که پوسترهای خود را در اتاق خود قرار داده و هر روز به آهنگ های او گوش دهد؟ در این صورت می توانید برای همان خواننده بلیط کنسرت خریداری کنید. یا اگر او غذای چینی را دوست دارد ، می توانید در روز تولد او یک غذای سوشی از رستوران مورد علاقه او سفارش دهید و برای او ارسال کنید. در این صورت مطمئن باشید که او از هدیه خود خوشحال و راضی است.

 

چه نیازی به او دارد؟

 

شاید به این فکر کرده باشید که دوست شما هنگام خرید هدیه به چه چیزهایی نیاز دارد ، اما در پایان به این نتیجه رسیدید که او همه چیز را دارد. غیرممکن است! بهتر است کمی بیشتر فکر کنیم. موارد بسیاری وجود دارد که می تواند به بهبود زندگی او کمک کند. حتی می توانید از دیگران کمک بگیرید و هدیه ای بخرید که برای او مفید باشد. به عنوان مثال ، او یک هنرمند است و به نقاشی روی زمین عادت دارد ، اما اگر برای نقاشی یک سه پایه برای او بخرید ، مطمئناً او راحت تر نقاشی می کند.

 

هدیه برای یک دوست صمیمی ، چه چیزی بخریم؟

 

خودت اقدام کن

 

اگر هنری دارید که می تواند به شما کمک کند ، می توانید هدیه خود را تهیه کنید. به عنوان مثال ، اگر شما هنرمند خوبی هستید ، برای او نقاشی بکشید یا اگر گره می زنید ، می توانید برای او روسری ببافید. این هدیه ، به دلیل هنر دست شما ، مطمئناً برای دوست شما ارزش بیشتری خواهد داشت.

 

مزه اش مثل چیه؟

 

هنگام خرید هدیه برای دیگران ، نباید سلیقه خود را در آن قرار دهید ، مهم سلیقه شخص مقابل است. به عنوان مثال ، شما ممکن است عاشق رنگهای پاستلی باشید ، اما دوست شما رنگهای خنثی را ترجیح می دهد ، در این صورت شما باید هدیه ای را که خریداری می کنید در رنگ های خنثی انتخاب کنید ، حتی اگر خیلی دوست ندارید.

نازنین بازدید : 48 شنبه 15 آذر 1399 نظرات (0)انتخاب اجاق گاز,اجاق گاز,عکس اجاق گاز

اجاق گاز یکی از مهمترین لوازم آشپزخانه محسوب می شود

 

انتخاب و خرید اجاق گاز

اگر خواهان خرید اجاق گاز هستید مطلب زیر شما را راهنمایی میکند که بهترین نتیجه را برای خرید اجاق گاز بگیرید.

اجاق گاز جز لاینفک هر آشپزخانه ای  از گذشته تا به امروز بوده است. درگذشته اجاق گاز نفتی و اجاق گاز چوبی یا اجاق گاز ذغالی در آشپزخانه ها استفاده می شد که با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی اجاق گاز به شکل تکامل یافته امروزی خود درآمده و در سه شکل اجاق گاز توکار، اجاق گاز مبله و اجاق گاز رومیزی یا اجاق گاز روکار عرضه می شود.

 

در بازار ایران هر روزه اجاق گاز های ایرانی و خارجی با تنوع بسیار زیاد به فروش می رسد. اگر خواهان خرید اجاق گاز هستید مطلب زیر راهنمای شما در این مسیر خواهد بود.

 

اجاق گاز را می توان از برخی جهات بررسی کرد در زیر به آنها اشاره شده است.

- تعداد شعله اجاق گاز: اجاق گاز تک شعله، اجاق گاز دو شعله، اجاق گاز سه شعله، اجاق گاز چهار شعله، اجاق گاز پنج شعله، اجاق گاز شش شعله

 

- ظاهر اجاق گاز: اجاق گاز توکار یا اجاق گاز صفحه ای، اجاق گازمبله، اجاق گاز رومیزی

 

- کارکرد اجاق گاز: اجاق گازی،اجاق برقی و اجاق گازی برقی.

 

راهنمای خرید اجاق آشپزی:

اجاق گاز,خرید اجاق گاز,انواع اجاق گاز

از نکات مهمی که هنگام خرید اجاق گاز باید دقت کنید نوع سوختی است که در اختیار دارید

 

انتخاب درست یک اجاق گاز بستگی به فضایی که شما دوست دارید در آن آشپزی کنید دارد. وقتی ما زمان زیادی را در آشپزخانه صرف می کنیم انتخاب درست یک اجاق گاز برای خانه اهمیت زیادی دارد. راهنمای خرید اجاق گازی که در اختیار شما قرار داده ایم نکاتی که باید قبل از خرید اجاق گازهای مبله یا توکار در نظر بگیرید را بیان می کند و به شما برای انتخاب درست اجاق گاز مورد نظرتان کمک می کند، چه برای اولین بار می خواهید اجاق گاز بخرید یا اینکه قصد تعویض اجاق گاز قدیمی خود را با مدل جدید دارید.

 

از نکات مهم دیگر خرید اجاق گاز، نوع سوختی است که در اختیار دارید، اگر به سوخت گاز طبیعی یا گاز مایع دسترسی دارید از انواع اجاق های گازی می توانید انتخاب کنید و اگر دسترسی شما به برق است که می توانید اجاق برقی بخرید.

 

اجاق هایی که برای آشپزی تولید و ساخته شده اند، در انواع مدل های مختلف هستند که شامل: اجاق های تمام گازی (در دو نوع مبله و رومیزی)، اجاق های تمام برقی، اجاق های دوگانه سوز (گاز و فر برقی).

 

نکاتی که قبل از انتخاب و خرید اجاق گاز باید در نظر گرفته شود:

تصاویر اجاق گاز,اجاق گاز مبله,اجاق گاز

هنگام انتخاب و خرید اجاق گاز فضایی که دارید را به خاطر داشته باشید

 

• عرض اجاق گاز :

عموماً اجاق گازهای ایستاده یا مبله در عرض های 50،  60 و 90 تولید و عرضه می شوند، البته این اندازه ها در برندهای مختلف متفاوت است. هنگام انتخاب اجاق گاز برای فضایی که دارید به خاطر داشته باشید که فضایی را هم در اطراف اجاق گاز برای تهویه هوا در نظر بگیرید. البته این ابعاد با توجه به تعداد شعله های اجاق گاز نیز تخمین زده می شود، اجاق گازهای 4 شعله معمولاً عرض 60 سانتی متری و اجاق گازهای 5 شعله معمولاً عرض 90 سانتی متری دارند.

 

• نوع فر اجاق گاز:

اندازه آشپزخانه شما و نوع پخت و پزی که می خواهید انجام دهید بهترین نوع فر را به شما دیکته می کند. اجاق گازهای ایستاده در انواع تک فر، دو فر و دارای فر برقی وجود دارند. اگر شما زیاد کیک و شیرینی می پزید می توانید از انواع اجاق گازهایی که دو فر یا تعداد بیشتری فر دارند استفاده کنید.

 

ویژگی های دیگر در اجاق گاز ایستاده:

انتخاب اجاق گاز,اجاق گاز,ویژگی های اجاق گاز

برخی از اجاق گازها دارای تایمر داخلی می باشند

 

• فن هوای گرم (کانوکشن):

فن برای پخش هوای گرم درون فر به کار برده می شود و معمولاً در فرهای برقی به کار برده می شود.

 

• شعله اجاق گاز:

شعله های برقی نسبت به شعله های چدنی یا صفحات الکتریکی راحت تر تمیز می شوند. البته در مورد اجاق های گازی صفحه های سرامیکی یا چدنی به راحتی شعله گاز را اطراف قابلمه یا ماهیتابه پخش می کنند.

 

• گریل اجاق گاز:

در برخی از مدل های اجاق گاز بخشی که دارای صفحه گریل است برای کباب کردن و سرخ کردن حتی بدون روغن در نظر گرفته شده است.

 

• تایمر اجاق گازها:

برخی از اجاق گازها دارای تایمر داخلی می باشند که زمان آشپزی را می توانید تنظیم کنید و پایان زمان را به شما اطلاع  می دهد.

 

• فر قابل تنظیم:

 

در این نوع از مدل ها که این ویژگی را دارند بعد از اتمام پخت غذا یا کیک و ... فر خاموش می شود.

 

• نمایشگر ترموستات:

در اجاق های برقی ترموستات بعد از اینکه درجه حرارت به حد مورد نیاز رسید، شعله را خاموش می کند و دوباره روشن می شود.

 

• ترموکوبل:

این ویژگی در اجاق های گازی مورد استفاده قرار می گیرد، در هنگامی که گاز قطع می شود یا شعله بر اثر باد یا سر رفتن غذا خاموش می شود، گاز ورودی به شعله به طور اتوماتیک قطع می شود.

 

• احتراق خودکار (فندک) اجاق گازها:

این ویژگی در اجاق گاز این امکان را می دهد که با فشردن یک دکمه و باز کردن گاز اجاق را روشن کرد.

منبع:
نازنین بازدید : 48 جمعه 14 آذر 1399 نظرات (0)

 

 

خرید اینترنتی, روش های خرید اینترنتی

خرید پوشاک به صورت آنلاین می تواند ریسک بزرگی باشد

 

امروزه خیلی از افراد برای صرفه جویی در وقت، به خرید اینترنتی یا آنلاین رو آورده اند. اما ممکن است خرید اینترنتی در برخی کالاها به ضرر شما تمام شود. در این جا 10 مورد که در آن خرید اینترنتی یا آنلاین جایز نیست را برای شما گردآوری نموده ایم.

 

چه چیزهایی را نباید اینترنتی نخریم؟

سفارش اینترنتی پوشک بچه، تلویزیون و تشک می تواند از نظر اقتصادی کاملا به صرفه باشد اما در مورد لوازم خانگی بزرگ، کت و شلوار یا جواهرات اوضاع کاملا فرق می کند. چیزی را در ذهن تان تصور کنید و برای خرید آن به سراغ اینترنت بروید. به احتمال بالای 90 درصد یک فروشگاه ایرانی پیدا خواهید کرد که با ادعای اولین فروشگاه تخصصی فلان در حال فروش مجموعه ای از اجناس مد نظر شماست. حتی اگر در اینترنت عمیق شوید فرم هایی برای فروش کلیه هم پیدا خواهید کرد. خارج از اینها جایی مثل سایت «دیوار» را در نظر بگیرید که به معنای واقعی کلمه از شیر مرغ تا جان آدمیزاد را در بر گرفته است.

 

همه این چیزها هم با تخفیف های فوق العاده و شرایط خاص به فروش می رسند طی حدود 10 سال گذشته تجربه خریداران اینترنتی یک نکته مهم را ثابت کرده است؛ اینکه بعضی چیزها را از هر سایت معتبری هم بگیرید، در نهایت تجربه خرید خوبی نخواهید داشت. در مقابل بعضی چیزها را باید حتما به صورت آنلاین خریداری کنید و مراجعه کردن به فروشگاه فیزیکی برای خرید آنها اشتباه است. برای اینکه تجربه خرید اینترنتی بهتری داشته باشید و بتوانید بهترین محصول را با بهترین شرایط و کمترین ریسک خریداری کنید به سراغ لیستی 10 تایی از باید و نبایدهای خرید آنلاین رفته ایم.

 

خرید اینترنتی در فصل حراجی ها

وقتی زمان حراج و با فروش جنس های باقی مانده با تخفیف می شود شما بی خیال همه فروشگاه های آنلاین شوید و به سراغ فروشگاه های فیزیکی بروید. البته معمولا در این مواقع انتخاب های شما محدود است. ولی با این حال اگر خیلی سخت پسند نباشید می توانید با هزینه بسیار کمی، از برندهای معتبر خرید خوبی داشته باشید.

 

خرید اینترنتی اسباب و اثاثیه خانه

خرید اسباب و اثاثیه و به خصوص چیزهایی مثل مبل و میز به صورت آنلاین بسیار ریسکی است. مهمترین دلیل این است که رنگ ها و جنس محصول از روی عکس آنلاین اصلا قابل بررسی نبوده و وقتی در منزل به شما تحویل داده می شود به نظر چیزی کاملا متفاوت با واقعیت است. همچنین تشخیص سایزها در عکس سخت است و ممکن است بعدا در چیدن وسایل در خانه دچار مشکل شوید.

 

خرید اینترنتی لوازم خانگی بزرگ

بسیاری از لوازم خانگی بزرگ مثل لباسشویی، یخچال و غیره در تصویر آن چیزی نیستند که در واقعیت می بینید. چه از لحاظ سایز و چه از لحاظ فضای داخلی آنها. به خصوص در مورد یخچال و ظرفشویی دیدن داخل محصول از نزدیک و خرید آن به صورت فیزیکی گزینه بهتری محسوب می شود. البته نمی توان منکر تخفیف های آنلاین شد. ولی حتی اگر تصمیم گرفتید که آنلاین خرید کنید حداقل یکبار محصول را در فروشگاه ببینید.

 

خرید اینترنتی خودرو

به تازگی بعضی فروشگاه های آنلاین ایرانی در روشی جدید اقدام به فروش خودرو به صورت آنلاین کرده اند. هر چند بررسی خودرو به صورت آنلاین و بررسی قیمت های آنها به صورت آنلاین بسیار لازم است. ولی خرید خودرو با این روش ایده بدی است. در خرید خودرو شما بهتر است اول پشت فرمان بنشینید و کمی سواری وسیله را تجربه کنید. همچنین تخفیف خاصی هم در این مورد وجود ندارد که بخواهید بی خیال خرید فیزیکی شوید.

 

 

خرید اینترنتی کت و شلوار

خرید پوشاک به صورت آنلاین می تواند ریسک بزرگی باشد. البته به تازگی استانداردهای مناسبی در سایت های خرید آنلاین تعریف شده که مشکل اندازه بودن پوشاک را برطرف می کنند. بسیاری از لباس ها مثل تیشرت، شلوار با کمی تفاوت در نهایت اندازه شما می شوند، ولی در مورد کت و شلوار همه چیز درباره فیت بودن و اندازه است و حتی کوچکترین، تنگی و گشادی هم به چشم می آید. به همین خاطر خرید آنلاین آن چندان منطقی نیست.

 

خرید اینترنتی ماهی آکواریومی

 

معمولا همه افراد موجودات زنده را از فروشگاه های فیزیکی می خرند. ولی کسانی که اهل تکمیل کلکسیون ماهی های آکواریوم خود هستند ممکن است در اینترنت به دنبال ماهی هایی بگردند که در فروشگاه محلی آنها نیست. ولی بسیاری از ماهی هایی که به صورت آنلاین خریداری می شوند به خاطر حمل نامناسب و حساس بودنشان سالم به دست شما نخواهند رسید.

 

خرید اینترنتی محصولات هنری

در فروشگاه های آنلاین بزرگ ایران بخش هایی برای فروش محصولات هنری ایجاد شده است. در این بخش ها، نقاشی و آثاری را می بینید که شاید چشم تان را بگیرد، ولی سعی کنید این وسایل را خرید نکنید. معمولا عنصر رنگ در وسایل هنری نقش بسیار بزرگی ایفا می کند و در خرید آنلاین کمترین چیزی که می توان روی آن حساب باز کرد این است که رنگ عکس با رنگ واقعی محصول یکی باشد.

 

خرید اینترنتی محصولات تازه

نسل جدید فروشگاه های ایرانی به سراغ محصولات تازه آمده اند. چیزهایی مثل میوه و سبزی و گوشت و غیره که باید در شرایط خاص نگهداری شده و مدت زمان مصرف پایینی دارند. خرید این چیزها از فروشگاه های آنلاین واقعا چالش بزرگی است. شما نه میوه واقعی را می بینید و نه می دانید در چه شرایطی نگهداری شده و وقتی به دست شما می رسد در چه وضعیت و کیفیتی است. به همین خاطر به فروشگاه محلی خود متکی باشید بهتر است

منبع:

https://www.beytoote.com/housekeeping/skill/notbuy1-items2-internet.html

تعداد صفحات : 12

اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 119
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 3
 • آی پی دیروز : 11
 • بازدید امروز : 75
 • باردید دیروز : 58
 • گوگل امروز : 2
 • گوگل دیروز : 1
 • بازدید هفته : 75
 • بازدید ماه : 1,460
 • بازدید سال : 4,457
 • بازدید کلی : 13,036